Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit érzek vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek vagy mi az ami miatt nem tudom elengedni, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Amikor találkozunk nagyon jól elvagyunk de mikor nem találkozunk az sem zavar. Nem régóta érzek így. Egyszer csak megváltoztak a dolgok és magam sem tudom,hogy most mi van. Kb 3 héttel ezelőtt szó esett a szakításról 1 hétig külön is voltunk.

Én átmentem valakihez szinglikén és semmire nem voltam képes..már a gondolattól is lelkiismeretfurdalásom lett. Ezt elmondtam a barátomnak,hogy majdnem mit tettem és azt mondta,hogy jöjjünk újra össze , meg is történt... Szóval teljesen bizonytalan vagyok,

miért mentem bele ha azt sem tudom mit érzek..

A magánytól nem tartok.

Válaszokat előre köszönöm


22/L



2015. nov. 10. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A válaszokat egyedül csak magadban fogod tudni megtalálni.

Magadnak tedd fel a kérdést, mivel erre csak TE tudsz válaszolni!!


Az ilyen, szakítunk, majd újra összejövünk stílus meg baromság.

Most akkor vagy legyetek együtt, vagy szakítsatok. Ezen mi olyan bonyolult?

Vagy ennyire gőzötök sincs, hogy mit éreztek egymás iránt?

2015. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt az exemmel, csomószor szakítottunk meg összejöttünk... De aztán rájöttem, hogy ez azt jelenti, hogy hiába szeretjük egymást, egyszerűen nem illünk össze. Végül végleges szakítás lett belőle, ami nagyon nehéz volt, de letiltottuk egymást meg minden, és így könnyebb volt kiheverni.
2015. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!