Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ha nem akarok megállapodni hanem ismerkedni de akit megtaláltam meg elengedni nem tudom?

Figyelt kérdés
Barátnőmben rengeteg mindent szeretek és olyan amilyen. Van amit nem szeretek , pár helyzetet és szokását, de összeségében igen. Viszont nem hiszem hogy képes lennék végleg mellette maradni még nem tudom hogy ez az ami kell nekem vagy sem. Másokban tuti hogy a benne megismert tulajdonságok legkedvesebb részeit keresném, de mégis csak ő az első és nehéz eldönteni hogy mit tehetnék ilyen esetben. Kétségbeejtő a helyzet hiszen ha elengedem többé nem kaphatom vissza... De azt meg nem érzem hogy kétségek nélkül mellette tudnék maradni végleg...

2013. okt. 30. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet...
2013. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyira fiatalon mentünk bele, hogy nem is volt idő másik tapasztalatot gyűjteni hogy biztos lehessek benne, hogy hozzá hasonló sincsen.


19F

2013. okt. 30. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kétséged van akkor lehet nem kéne tovább folytatnotok, még élned kéne, és tapasztalatokat szerezned, mert így lehet lemaradsz vmi jobbról
2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is fiatalon kerültem bele először egy komoly kapcsolatba,azt hittem ő a tökéletes,nála jobb nincsen.Aztán egyre inkább hajtott a kíváncsiság,később több kapcsolatom is lett,még végül megismertem a mostanit,akinél olyanokat érzek,mint eddig senki másnál.Pedig akkoriban azt gondoltam szerelmes vagyok.Ő jobb mindenben.
2013. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fogyaték vagy! elveszted akid van és nem lesz hasonló.
2013. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!