Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfiba, aki utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk, soha nem volt konfliktusunk, nem tettem ellene semmit, úgyhogy nem értem miért nem kedvel. Hogy szerettessem meg magam vele? Hogy legalább barátként nézzem rám, ne ellenségként.
2015. nov. 11. 10:06
 1/4 anonim válasza:
Ha jól nézel ki Te is tetszel neki. Fő, hogy ne idétlenkedj előtte. A férfiak önmagukban idétlenek ha tetszik nekik egy nő. Pl: utálkoznak, meg kijelentik: nekem nem kéne... ha a nő jól néz ki ez azt jelenti kell!
2015. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondjak jól nézek ki, de nem hinném, hogy tetszem neki. Mindig olyan gyilkos pillantással néz rám, de nekem még ez is bejön. Nem értem magam se néha. Amúgy mit értesz idétlen viselkedés alatt? :D
2015. nov. 11. 10:47
 3/4 Bajusz67 válasza:
Kedveskedj vele pl: viszel neki sütit(persze, hogy ne legyen feltűnő a többi kollégának is vagy sokuknak), majd beszélgess vele és ha még mindig elutasító akkor kérdezd meg nyíltan mi baja van. Ha nem mondja meg akkor meg szerintem felejtsd el.
2015. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mesélj neki vicceket
2015. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!