Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy ferfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy ferfiba akinek, Van Barátnője de közben. Velem jól El van. Sajnos Kollégám, mennyire működhet esetleg a kapcsolat? Ha elhagyna a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Akivel hetente. Kb 1 szer találkozik. és nem. érzi azt amit kellene, hozzám elég gyengéd szálak fuzik már Kb 2 hete, sajnos szégyenlem is magam mert nem. Fer a bnojevel szemben amit csinálunk, de ez két emberen múlik Bajban vagyok, van egy srác aki nagyon tettszik kb 2 honapja került a munka helyemre az első hét óta szimpatizalunk egymással a munkahelyi nem. Sokat beszélünk Facebookon rengeteget, az első hét óta kerulgetjuk egymást, van neki kb 1,5 hónapja
2015. júl. 20. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktam az írásképbe belekötni, de szerintem te csak bajt csinálhatsz. Hagyd őket békén és a cégnek is lehet, hogy jobb lesz, ha felmondasz.
2015. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval amióta oda került szimpatizál velem,ezt senki sem tudja,a barátnője szereti őt de a srác nem érzi amit kellene legalábbis nekem.ezt mondta, velem jól el van és nem én kezdemenyeztem, hanem ő ha meglatom remeg mindenem és nagyjából ő is így van vele a lánnyal alig találkozik állítólag velem.viszont olyan mintha a bnoje lennék úgy viselkedik, tehát nem csak arról szól
2015. júl. 20. 23:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha az kell én békén hagyom,nem.szokásom másoknak ártani és nem.is akarok..... Sajnos tudom milyen az ha fáj
2015. júl. 20. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze. 2 hete...


Hagy békén őket!


és most egy másik srácot említesz a végén? Nem értem, komolyan!

2015. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a srác cs dugványozni akar, persze, 2 hét után remeg, ha meglát.. nyilván :) Ha te belemész ebbe, fogadd el, h te kb ennyire fogsz kelleni, ha annyira rossz lenne a nőjével már rég otthagyta volna.
2015. júl. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy,ha hagyod magad megdöngetni,már bocs!Hiszen nyilván csak arra megy ki a játék.Te nagyon naiv vagy.
2015. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyanarról a pasirol beszélek, izzik a levegő köztünk, csak azért mertem ide írni mert gondoltam valaki okosabb nálam, sajnos ha szerelemről van.szó meg vakul az ember ezért jó ha egy kívül álló mondd véleményt a kolléga nőm.szerint várnom kellene h mi lesz ennek.a.vége,én viszont nem.akarok.sem.a srácnak sem magamnak sem a lánynak rosszat.... Segítséget kértem nem.ész osztást
2015. júl. 21. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!