Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hozott volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hozott volna virágot ha nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a barátom nem szerelmes belém és ezt meg is szerettem volna vele beszélni. Erre kaptam egy csokor virágot csak úgy. Örültem neki de ez az érzésem olyan mint egy rögeszme.. Szerintetek meg kellene vele beszélnem ezt? Tudok róla h hajlamos olyan kapcsolatokban is megmaradni ahol nem is szerelmes.
2015. nov. 11. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerelem mindenképpen elmúlik. Ha azért váltogatná az ember a párját, mert már nem szerelmes, akkor sosem maradna meg egy pár egymás mellett 1 évnél tovább. De lehet sokat mondok.

Ha a szeretet és a ragaszkodás megvan akkor nem kell félni.

2015. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert erzed azt, hogy nem szerelmes beled? Milyen erre utalo dolgokat mond?
2015. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kisugárzásából érzem. Ölel, csókol azzal nincs gond, de azt lehet érzelem nélkül is tenni. És 3 hónap randizás után se mondta még hogy szeret.
2015. nov. 11. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Te mondtad már, hogy szereted?


Nekem is volt olyan kapcsolatom ahol a másikra vártunk, közben meg mindketten megőrültünk mert nem tudtuk mit akar a másik.

2015. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!