Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már úgy veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy veletek hogy beleszerettetek valakibe aki nem is az esetetek annyira de mégis vonzónak találtátok?

Figyelt kérdés

pl az új barátom nem vékony és eddig csak vékony pasijaim voltak szinte

igazából az arca, ami leginkább tetszik,meg a stílusa is és hogy kedves.



2015. nov. 15. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a szerelem. Van úgy, hogy nem az illető kinézete fog meg, hanem a személyisége.Lefogyni meg le lehet :)
2015. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
volt nem is egyszer :) erre mondják a szerelem vak
2015. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt. :-)
2015. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:

Igen...

Sokszor alakítja ez a nem létező ízlésemet.

2015. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de elejétől a végéig kényszernek éreztem és utólag nagyon megbántam. Szerintem fontos, hogy egy pár mindenképpen összeillő legyen, mert ellenkező esetben később túlságosan sok lesz az ütközési pont, amely miatt konfliktusaik támadhatnak. Olyan is van, hogy valaki sajnálatból enged a másiknak és ezt sem tartom szerencsésnek, mert ez is bizonyos szinten önmagunk félrevezetése lehet. Mindenkinek megvan az igazi, hozzá illő párja (moletteknek, más gondokkal rendelkezőknek is), csak keresni kell és a keresést nem szabad könnyen feladni. Még akkor sem, ha esetleg menet közben több emberben csalódunk is. Ez ilyen sajnos, eléggé kacifántos, de a sikerért néha szenvedni kell.
2015. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem mintha zavarna de ő mondta hogy szeretne fogyni


azt tudni kell hogy én elég karcsú vagyok.^^


hm hát igen a szerelem vak xD

2015. nov. 15. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Idáig a vékony srácok tetszettek, az új barátom mackós, pocakos. Az eddigi szerelmeim úgy 10 centivel voltak magasabbak nálam, ez az új srác több mint egy fejjel magasabb, kis törpilla vagyok mellette. És imádom :)
2015. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos feleségül is vettem. :-(((
2015. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt.
2015. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen nekem is eddig a vékonyak de valamiért nálam fontosabb az arc. és neki olyan cuki arca van..

meg persze érdekes a stílusa is.

2015. dec. 18. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!