Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki nagyon nem jött be, végül pedig mégis beleszerettetek, és összejöttetek vele?

Figyelt kérdés
Szerelemből, és mert megláttatok benne valami többet- tehát nem kocsi, pénz stb miatt, hanem maga az ember miatt.
2011. nov. 6. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kendrazoltan ***** válasza:
nekem sem
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, így van ez a mostani barátommal. Régebben, mikor csak látásból ismertem, nem tartottam jó pasinak, kifejezetten nem vonzott. Aztán megismerkedtem vele személyesen, és már az első beszélgetésünkkor levett a lábamról... 3 hét randizgatás után összejöttem vele, 2 hónapja költöztünk össze, 4 éve vagyunk együtt... :)

Mondjuk nekem sosem a külsőségek számítottak, ha egy fiú kedvesen közeledett, mindig közel engedtem magamhoz, hogy megismerhessem, és mindenkinek megadtam az esélyt. Nem ítélek külső alapján.

20/L

2011. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de egy ismerősöm(lány) már 4éve együtt van a fiuval, és már megkérte a kezét is a srác (20évesek).
2011. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a jelenlegi barátommal. Egyáltalán nem a zsánerem, nem az a fajta, aki elképzeltem magam mellé anno. Már másfél éve együtt vagyunk. Imádom. :)
2011. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!