Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami tipp, hogy mit csinálha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp, hogy mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk a párommal és így a tanulás miatt ha összejövünk a hétvégére akkor napközben tanulunk aztán este vagy filmezünk vagy játszunk egy kicsit valami számítógépes játékkal. Ez elég jó elfoglaltság egynek viszont úgy érzem kicsit tartalmasabb együttlétre vágyom, viszont semmi ötletem sincs hogy mit is tudnánk csinálni. Tudnátok valami tippet adni hogy mit csinálhatnánk? Ti mit szoktatok a párotokkal ilyen otthon ülős estén csinálni? Köszi a válaszokat :)

Egyébként mindketten 23 évesek vagyunk és lassan 4 hónapja vagyunk együtt.


2015. nov. 16. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szexet próbáltátok?


De mondjuk elmehettek moziba, vagy vacsorázni, esetleg egy esti séta a városban stb.

2015. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aktív szexuális életet élünk ezzel nincs gond, de nem lehet mindig csak szexelni, hát nem vagyunk mi nyulak:) A kérdés pedig arra irányult inkább, hogy otthon mit tudnánk csinálni házon belül.
2015. nov. 16. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyetek valami társasjátékot, hívjatok át pár havert és szóljatok nekik, hogy hozzanak piát.

Kettesben otthon igazából túl sok mindent nem lehet csinálni filmezésen, szexen, játékon, beszélgetésen, közös főzésen, stb. kívül. Ha ezeken kívül akartok kettesben valami tartalmasabb programot, ahhoz ki kell mozdulni.

2015. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Póker-party a barátokkal, vagy valamilyen kártyaparti.
2015. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ezek szerint én nyúl vagyok :-(
2015. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonló cipőben járunk a párommal annyi különbséggel, hogy ő más városban kolis, szóval tényleg csak a hétvége, illetve inkább csak a szombat este marad. Mi általában filmezünk, ha jó az idő akkor elmegyünk egyet sétálni a városba, vagy valami szép helyre a környéken, esetleg játszunk valami társas játékkal (kirakó, jenga, scrabble stb).


Az a gond, hogy igazából nem tudom, hogy te csinálnál szívesen, de én ezekkel próbálkoznék a helyedben.


23f

2015. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!