Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen változatos dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen változatos dolgokat csinálhatnánk kint a barátnőmmel? Romantikus, izgalmas programok! Ötletek?!

Figyelt kérdés
Szóval nagyrészt úgy vagyunk kint, hogy ott van másik barátnője is...olyankor beszélgetünk, elmegyünk fagyira sétálás stb....Na de ha kimegyünk ketten mondjatok már érdekes, változatos ötleteket amiket csinálhatnánk......valami jó programok....romantikusak, izgalmasak..előre is köszi :)

2015. máj. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvihetned egy park rejtett zugaba es tancolhatnal vele az egyik kedvenc dalara :) vagy este egy gyertyafenyes pic-nic :) ha izgalmasra vagysz menjetek gokartozni vagy lezerharcolni

18/L

2015. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az esti f.aszveréshez? hm legyen fantáziád öreg.
2015. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Vidd el sétálni a Gellért hegyre vagy a Margit szigetre. nekünk bejött
2015. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

esti fąszverést nem terveztem ;)

Amugy nem vagyunk olyan idősek, én 15 ő nemsoká 14 :)

2015. máj. 13. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagytok sportosak, de mi a párommal biciklizni, görgokcsolyázni szoktunk. Vonattal elmegyünk, viszük a felszerelést, es estig meg se állunk. Mi rettenetmód élvezzük.
2015. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, görkorizni miis szoktunk :)
2015. máj. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!