Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális h 1 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h 1 hónap után túlvan a rózsaszín ködös időszakon?

Figyelt kérdés

A barátom (35) úgy érzem a kezdeti nagy irántam érzett szerelem után most 1 hónap eltelte után mintha kevésbé lenne oda értem… kevesebbszer hív, ir sms-t.

Szerintetek ez igy normalis? Vagy azt jelenti h nem fog sokaig tartani ez a kapcsolat???

Ti mit gondoltok erről?

N/26


2015. nov. 16. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem normális, egy hónap után pláne nem, de nekem sok hónap után se lenne.
2015. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha ez ilyen látványosan történik akkor nem normális. Persze az is kérdéses előtte mennyit beszéltetek írogattatok egymásnak. Mi másfél éve vagyunk együtt barátommal még mindig nagyon szeretjük egymást de nem lógunk a telefonon vagy sms-ezünk minden nap...
2015. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Minden nap felhív és beszélünk, de 80 km.re lakunk egymástól.

Átlagosan heti 2x találkozunk csak.

Szerintetek ez baj?

2015. nov. 16. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed a kezdeti lelkesedést,az így egy hónap után baj.Csak mert ez jelentheti,hogy csak fellángolás volt részéről,és jelentheti,hogy miután megkapta,amit akart,rád unt.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy így is van,de azért légy óvatos!
2015. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Olyan vicces olvasni a huszinegyketto evesek valaszait. Mintha tudnak hogy mit erezhet egy tenyleg felnott ember.
2015. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Párom és köztem 200 km van, több mint két és fél éve vagyunk együtt. Heti egy nap találkozás pár órára a két város között.

Nem tudom, hogy te miért vagy azon kiadva, hogy 80 km-re vagytok és csak két napot tudtok találkozni. Akkor találkoztok, amikor tudtok.


26 éves nő létedre, bocsi, de olyan a felfogásod, mint egy tizenéves tininek, akinek még nem volt kapcsolata.


Minden nap beszélgettek, jól el vagytok, szeret téged, akkor meg mit problémázol azon, hogy nem lóg a telefonon pl és kevesebbet ír sms-t? Ha nincs probléma, akkor generálunk egyet. Gratulálok.


Ha kimutatja feléd, hogy fontos vagy számára, mindent elkövet, hogy veled lehessen, akkor jó lenne, ha ezt a kételyedet eloszlatnád!

2015. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha már nem erősítjük meg a te állításodat, hogy hűű.. igen, igazad van, akkor máris le vagyunk szavazva?
2015. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam...
2015. nov. 16. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
jelezhet bajt is meg jelezheti azt is, hogy egy 35 éves, bizonyos dolgokat már megélt ember, aki már csak a koránál fogva sem fog már soha olyan szerelmes kisfiu lenni, mint egy tini vagy egy 20 éves... sajnos sok minden változik a korral az emberben, amiről nem tehet, sőt ő maga se örül neki. engem például nagyon rosszul érint, hogy nem tudok már ugy szerelmes lenni, mint a filmekben..
2016. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!