Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikortól (pl:hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikortól (pl:hány hónap) lehet elmondani, hogy nincs rózsaszín köd? És ha nincs rózsaszín köd, akkor szerelem sincs?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sosincs köd, de ettől függetlenül tudok szeretni.

Szal nem feltétel a rózsaszín köd egy kapcsolathoz.

2013. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A köd utàn egy még erősebb kapocs tud kialakulni. Màs érzés de legalàbbannyira jó.. időt nem lehet mondani vàltozó.
2013. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit értesz rózsaszín köd alatt...


Én már életem több mint negyedét töltöttem el a hozzám most is igen közel ülő hölggyel és azt tudom elmondani, hogy:

- ha valakiért veszettül rajongsz kezdetben, az tök jó, de ez nyilván időleges

- Az ilyen veszett rajongás jobb esetben, többedik alkalommal már úgy jelentkezik, hogy valami kontrollt is tartasz felette, tehát nem dobsz el mindent egyetlen emberért, csak mert pont olyan tetoválása van, mint a kedvenc ruhád mintája.

Viszont megtanulsz a rajongás mellett is, 'tisztán' beleszeretni.

- Akárkit meg lehet szeretni 'csak úgy' és ez sem lebecsülendő. Mindemellett én annak a híve vagyok, hogy az ember legyen szerelmes a párjába.

- Idővel minden rajongás elmúlik és a szerelem is lankadhat, pláne ha sose volt. Ha csak a rajongás volt meg, akkor pláne összeomlás van. Viszont ha valaki tényleg ápolja a kapcsolatát és igazán szerelmes tudott lenni abba az egyénbe, akkor a szerelmet fenn lehet tartani és hullámokban újra és újra megveszni a másikért. Ebből mélyül aztán igazán a szerelem.

- úgy is lehet kezdeni egy kapcsolatot, hogy valaki épp csak szerette a másikat (szerelemről aligha beszélhetünk ekkor) és ebből is kialakulhat sok minden. De szerintem nehezebben és jellemzőbb, hogy ebből max egy hosszútávú szövetség jön létre szeretettel, olykor egy kis szerelemmel. Van, akinek ez is jó.

2013. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!