Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszútávon működhet egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon működhet egy roma származású srác és egy magyar lány között a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Megláttam pár hónapja egy rendkívül csinos és visszafogott lányt(22) aki szerintem álmaim tündérkéje.:)Nagyon szolid és szegény családból származik. Elkezdtem vele beszélgetni (amúgy nem vagyok nagy csajozós pasi)és sajnos mondta, hogy el van jegyezve egy éve és amúgy meg 3 éve párja van.Persze nagyon szomorú lettem mert megint csalódás ért illetve nem is csalódás hanem elkeseredtem. Hmm, gondoltam megnézem ki is lehet a barátja és láttam, hogy roma a fiú. A srác ott lakik a lánynál és nem járnak sehova csak néha...Utána még erősebb volt az érzés (tudom szemét dolog meg minden), hogy "EZ A LÁNY KELL NEKEM!" Tovább beszélgettem vele és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. Aztán jött a hideg zuhany.Az anyukája elkapott egy nap az utcán és mosolyogva mondta:"Tudom ám, hogy tetszik neked a lányom, mert elmondta nekem." Meg még annyit mondott állítólag ha nem lenne a roma fiúja minden szó nélkül összejönne velem mert nagyon kedvel...Most mit tegyek? Harcoljak érte? És van esélyem? Nem vagyok rasszista mert lehet jó fej a barátja, de még is van egy magyar lánynak és egy roma fiúnak jövője? De hát oda vagyok érte és tudom többet tudnék adni neki mindenben. Nehéz helyzet. (ffi 28)

2015. nov. 18. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet jövőtök. Ha Ő is szeret kiáll érted és kitart melletted.
2015. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedvel engem az biztos, de állítólag szereti nagyon a barátját. Mit gondoltok egy óvatos udvarlással lehet esélyem? nem nekirondítani hanem lassan..
2015. nov. 18. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
3 év alatt kihűl a szerelem és előjönnek a hibák, amint elmúlt a rózsaszín köd. Úgyhogy biztos van esélyed, de akkor korrekt, ha lelépteti a barátját. Azt meg nem tudhatjuk, milyen köszönetre számíthatsz a barát részéről. Ha kell neked, gondolj át mindent és harcolj meg érte. Sok sikert! :) (N)
2015. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj hát én nem félek a barátjától meg senkitől sem az ég világon! Csak tudjátok én nem csináltam és nem is történt velem soha ilyen, hogy egy foglalt lányt akarok, de azt hiszem nagyon megszerettem őt. Azt hiszem megőrültem! :)
2015. nov. 18. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod és nem tudod tényleg elfelejteni akkor próbálkozz.

De ne csodálkozz ha a barát majd meglep 1-2 fülesel....nem vagyok roma,de én jól levernélek ha úgy hajtanál a nőmre hogy még velem van.


Nálam egyébként ez nem játszik,hogy van barátja sőt vőlegénye és én mégis ráhajtok...te tudod.

2015. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/5

Szerintem inkább neki kellene félni tőlem :))) Kis hurka a gyerek hát én meg nem. De természetesen nem ez megoldás. Ezt a lánynak kell eldöntenie. Mivel sportoló vagyok a küzdés benne van a véremben. :)

2015. nov. 18. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:
3# vagyok.. nem javasolt leszólni a barátját, mert az fájhat neki és csak magad ellen hangolod.
2015. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

#6

Általában kiállnak egymásért,ne csodálkozz ha csapatostul lepnek meg.

2015. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi a válaszokat! :)
2015. nov. 18. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem udvarolgass nagyon diszkréten és visszafogottan.Találkozz vele sokat...légy figyelmes stb.Igaza van az egyik előttem szólónak.A kapcsolatok 2-3 évente valóban elévülnek.Szerencsés vagy mert,pont ezt az időszakot kaptad el szerintem.Pláne ha a lány csak 22 éves...ők még válogatnak,biztos nem kötik le magukat egy életre.
2015. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!