Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a lányom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lányom a cigányokhoz vonzódik? Lent

Figyelt kérdés

17 éves lesz, már volt cigány barátja, nem egyszer, és ez engem zavar

volt egy, akin nagyon látszódott,barna bőr, beszéd,stb..

őt nem is hozta haza , ez miatt

volt 2 akiken annyira nem, őket viszont hazahozta

zavar..mit tegyek?

cigány zenét hallgat folyton, táncol.



2014. júl. 31. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
bízni hogy normálisal próbálkozik
2014. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
hát zsámó nem irigyellek téged sem
2014. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Uhh... Sajnálom :(

Rá fog jönni magától, hogy ez nem az a réteg akiben meg lehet bízni.

2014. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok

Nem lehet, hogy túlságosan könnyűvérű? Én tuti nem jönnék vele össze, nem csak azért mert eddig csak kisebbségi barátja volt...

2014. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
szerintem nem lehet el ítélni valakit, mert cigány, attól még lehet rendes ember, a magyar is pont úgy lehet hazug, tolvaj stb...hagyd inkább, majd megtalálja az igazit, aki jó lesz neki, és szerintem nem számít, hogy milyen származású, de minden esetre ne tiltsd meg neki, mert teljesen ellened fordulhat
2014. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hűha!

Borsodi vagy? Mert akkor nehéz lesz nem olyan pasit találnia. De ha tiltod még inkább arra fog tekingetni!

2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem tiltom, de tudja, hogy nem tetszik nekem.

Akit nem hozott haza, vele egy idős volt, de az az igazi cigány. Szokásokat tartották, az anyja mondta,hogy költözzön oda már, hasonlók

2014. júl. 31. 22:40
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

beszélj a lányoddal erről.

tánc ellen szórj szét szögeket/üvegszilánkot, cigányzene ellen pedig egy ütős zenét alkalmazz... :)

2014. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nemsoká jön a lurkó elöre is gratulálok nagymama leszel:)
2014. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%

hát, memgondom én mit csinálnék, elősször is, a legfontosabb hogy szép lassan kezd el felépíteni az apalánya kapcsolatot, kiépíteni a lehető legnagyobb bizalmat. utána közös programok stb. hogy miért van erre szügség (a szülő-gyerek kapcsolat építését leszámítva) hogy a lehető legjobban bízzon benned,

hogy adjon a szavadra, hogy finoman tudd vele közölni a nemtetszésed annak a következménye nélkül, hogy ezt mégjobban csinálja. persze egy lázadó kamasszal ezt véghezvinni végtelen türelmet igényel, de a lányodért tedd meg, nem hiányzik johy valami putris cigó felcsinállja. finoman ültesd el a fejében a gondolatot, hogy olyan pasi kell, akire egy életen át számíthat és biztosítja a boldogságát és jólétét. ha tényleg olyan hogy a romákhoz vonzódik azellen tenni nem tudsz, de valahogy érd el, hogy legyen olyan szinten igényes hogy ha romát is de normálisat, becsületeset találjon maga mellé.

2014. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!