Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha ennyire tetszik egy olyan fiú, akiről korábban azt gondoltam volna, hogy a származása miatt soha nem tudnék összejönni vele?

Figyelt kérdés
Mert ugye mindegyik népnek más-más gondolkodása van, emiatt félek. De most elkezdett nekem nagyon hevesen udvarolni egy koreai srác, és kezd megtetszeni, kezd magába bolondítani. Már az idegeimmel játszik, csak húzza az agyam, nagyon szeretném megcsókolni, de félek. Halottam az ismerőseitől, hogy nagyon tetszem neki, de nem tudom eldönteni, hogy most komolyan gondolhatja, vagy csak meg akar fektetni? Egyébként nem vagyok szőke, emiatt is furcsálom, hogy egyáltalán tetszem neki.
2015. nov. 22. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem vagyok szőke, emiatt is furcsálom, hogy egyáltalán tetszem neki."


Hát nem az eszed miatt fog szeretni hajszínedtől függetlenül.:(

2015. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az észrevételeim alapján a szőke hajjal rendelkező nők sokkal kapósabbak az ázsiai nép körében, még ha festett is. Téged sem az eszed miatt szeretnek kedves válaszoló. :)
2015. nov. 22. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
De, engem az eszem miatt is.
2015. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretek kérkedni, elég, ha tudom magamról, hogy okos vagyok ;)
2015. nov. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!