Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vetkőzzem le a gátlásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetkőzzem le a gátlásaimat, ha hosszú idő után új partnerem van?

Figyelt kérdés

Szeretem és kívánom a páromat, de előtte csak egy valakivel volt kapcsolatom, hosszabb ideig. A szakítás óta is eltelt éppen elég idő ahhoz, hogy hiányozzon a szex is. Viszont úgy viselkedek, mint egy szűz tini, akinek teljesen új a szituáció. Szorongok, szégyenlősködőm és mindez kihat a páromra is sajnos. Szerintem azért is szorongok, mert páromnak viszont még nálam is kevesebb tapasztalata van e téren, ami persze nem zavar, csak kicsit nagy rajtam a nyomás, mert az én bizonytalanságom hatással van rá is, nem biztos a dolgában, mert nem adok neki megerősítést, hiszen megijedek. Kellően feltüzel ahhoz, hogy hajlandó legyek szeretkezni vele, de nem jutunk el addig, mert meghátrálok. Egyik pillanatban akarom, aztán elbizonytalanodom.

Mi a megoldás?


2015. nov. 24. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó üveg bor.

Mire az üveg felét megisszátok, remélhetőleg a ruhák is lekerülnek rólatok ;)

2015. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyen otthon 30 fok. Fozzetek vmit egyutt. Maszirozd meg. Es a tobbi jon magatol. Nekunk ez is bevalt, bar mi elettarsak vagyunk. Mindig forro a hangulat koztunk.

N

2015. nov. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!