Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hondás Peti kérdése:

Szerintetek hosszú távon működik, ha én 33, a barátnőm meg 20 éves?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak rajtatok kettőtökön áll, hogy működni fog-e vagy sem.

Miért ne működhetne?

Szerintem nem a körkülönbség a döntő elsősorban, hogy jó lesz-e a kapcsolatotok, az már csak részlet kérdése én úgy gondolom.

2015. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségfüggő, de nagy átlagban elmondható, hogy egy húszéves lány még nem kiforrott személyiség. Változni fog. Hogy olyan irányba, ami neked megfelelő-e, nem tudhatod előre. Még fiatal.
2015. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan nem ennyire nagy, de azért nálunk is hasonló a korkülönbség: 21 évesen jöttem össze az akkor 28 éves párommal, ez volt két éve. Igen, valóban fiatal még a 20 éves lány, én is az vagyok még mindig, változik a személyiség, satöbbi, de nálunk ez szerencsés változás volt, az alapok már azért megvoltak, amikkel tudunk dolgozni, és ami változás van, abban valahogy része van a páromnak is, véleményformálás, érdeklődési körök kialakítása ügyében, és így nincs probléma azzal, hogy változom.


Szerintem működhet ez hosszú távon, persze, de azért ez kettőtöktől függ inkább, nem a korotoktól.

2015. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk 10 éve működik. Jósnő meg nem vagyok ;)
2015. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor derül ki, ha kipróbálod. Semmit nem jelent, ha itt a gyakorin 15-en beírják, h ők boldogok hasonló korkülönbséggel.


Én azt gondolom, h a nagy korkülönbség azért nem jó, mert más életszakaszban vagytok. A 20 éves csaj még egyetemista, vagy épp egy okj-s tanfolyamot végez, de ha ezeket most nem csinálja, akkor 3-4 év múlva lehet, h bele akar majd kezdeni, mert nem akar midig egy szál érettségivel minimálbért keresni. Na de mikor ő épp tanulna, neked már aktuális lenne a család, abből sok feszültség lehet. Ő még akkor kezdi a nagy bulizásokat, új társaságba kerül, új embereket ismer meg, talán új hobbija lesz,ami neked nem biztos, h tetszik, új szokásokat vesz fel, mivel még formálódóban a jelleme. Hiába hangoztatják, h ő k milyen érettek, én is hangoztattam, aztán ha visszagondolok az akkori önmagamra, elkap a röhögőgörcs. Így 10 év elmúltával teljesen más emberekkel szimpatizálok, más karakterű férfiak tetszenek, még külső tekintetében is változott az ízlésem.

2015. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajtatok mulik
2015. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen
2015. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Probald ki és megtudod.
2015. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!