Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyek bátorságot magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek bátorságot magamon?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és nem is ismerem igazán, néha szoktunk beszélgetni. Életem során még csak visszautasítást kaptam függetlenül attól, hogy élőben vagy interneten hívtam volna el bárkit egy randira, így könnyű kitalálni, hogy kapcsolatom sem volt még. Kezdem emiatt eléggé rosszul érezni magam, de ez a lány nagyon tetszik. Hogy állhatnék elé oda úgy, hogy ezentúl ha találkozunk és nemet mondana ő is akkor ne legyen nagyon furcsa ezen túl is mondjuk együtt utaznánk. Vagy ez mindenképpen elkerülhetetlen? Sajnos nem tudom, hogy van-e valakije és face-n sem sikerült megtalálnom.
2015. nov. 24. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Erőltessd meg magad,állj elé! :)

Hívd el egy teára,kérd el a számát.

Szerintem ha egyből nem is mond igent,legalább a számát megadja :)ebben semmi kínos nincs

2015. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kovács Lászó válasza:
Nem bátorságot kell venned magadon, hanem el kell érned magadban, hogy szard le az egészet. Még véletlenül se mutasd ki, hogy tetszik. Eszedbe ne jusson szerelmet vallani vagy valami hasonló baromság, mert szóba se állna veled többet. Vedd félvállról lányt, persze azért legyél normális vele. Ha beszélgettek, csak úgy mellesleg közöld vele, hogy jó haja, ruhája, sapkája stb. Maradj közömbös, ne próbáld kimutatni, hogy tetszik neked. De mindig mondj neki valamit ami tetszik rajta. Az se baj ha nem tetszik, csak mond, hogy jól áll ez meg az, de mindig csak úgy mellékesen mondjad. Ezzel kelted fel az érdeklődését. Utána térj rá arra, hogy mennyi dolgod van, mi mindent kell csinálnod. Ezzel imponálni fogsz neki. Pár alkalom után ha már kellően el vagy lazulva, mellesleg megkérdezheted, hogy van-e barátja. Mindegy hogy mit mond, maradj laza, és mondd azt, hogy neked is jó lenne egy barátnő, de ne lelkizz rajta, hanem folytasd más közömbös dolgokkal. Ha nem tetszel alapból a lánynak, akkor csak így van esélyed.
2015. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!