Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez? Magamon sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Magamon sem igazodok ki!

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal alig 2 hét ismerkedés után jöttünk össze, most vagyunk 1 honaposak. Nagyon imádom, egyszerűen tök jó srác, minden lány ilyen fiúra vagyna mint ő. De még nem érzem azt, hogy szerelmes lennék. Imádok vele lenni, féltékeny vagyok ha más lanyokrol van szó, 5 percenként nézegetem a telefonom, hogy írt e nekem, hogy hazáért e időben, érdekel minden ami ő, de nem érzek még szerelmet. Ez normális szerintetek? Valamit most utazott el 4 napra, és holnap találkozunk megint, de a 4 nap alatt nem mindig éreztem azt a "halalosan hiányzik és meghalok ha nem látom " érzést. Szeretem, de még nem szerelem. Szerintetek tulkomplikalom, vagy normals hogy ennyi idő után még nem érzem ezt?:(

2013. dec. 27. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy mindketten 16 évesek vagyunk :)
2013. dec. 27. 22:35
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, és szinte minden este vele ámodok, és ő jár a fejemben...öszezavarom magamat is! :(
2013. dec. 27. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
túlkomplikálod.. csak élvezd hogy vele lehetsz... ilyen egyszerű ;)
2013. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Azért jöhetnek még :)

2013. dec. 27. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal vagy még, és a szerelem mindenkinél változó, hogy alakul ki :) gyakorlatilag másfél hónapja ismered, ez baromi kevés idő, igazi szerelem ilyenkor még ki se alakulhat szerintem, mivel nem is ismered annyira a másikat+ ez még a rózsaszín ködös időszak:) teljesen normális, hogy még nem érzed szerelmesnek magad, ehhez több idő kell, van akinek néhány hét, de a többségnek akár hónapok:) és szerintem te jól haladsz :D
2013. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. dec. 28. 10:37
 7/7 A kérdező kommentje:
jövő héten leszünk 14 hónaposak, azt hiszem jó úton haladtunk :D :)
2015. jan. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!