Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem számít erénynek az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem számít erénynek az, ha valakinek nem volt még barátnője vagy barátja?

Figyelt kérdés
Nem a férfi vagy nőgyűlölőkre gondolok vagy a teszetoszaságra, bénaságra, hanem arra, hogy folyamatosan kereste a számára megfelelőt és nem érte be mindenkivel. Ez miért rosszabb, mint akinek volt egy pár párkapcsolata ami úgyis szakítással végződött. Az a normális, ha két ember tényleg azért van együtt, mert nagyon is tetszenek egymásnak, szépen őszintén beszélgetnek, megbíznak egymásban és nem érdekből vannak együtt. Azt megértem, hogy vannak mentálisan beteg vagy teszetosza embere, de nem minden párkapcsolat nélküli ember ilyen.
2015. nov. 25. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat töprengtem.


Egészen addig, amíg 26 évesen szakított velem életem első szerelme. :D


Ha lett volna előtte más, ha tapasztaltabb vagyok, talán még mindig együtt lennénk.


Persze, én is abban hiszek, hogy az ember csak a "tökéletessel" jöjjön össze, akivel elhiszi, hogy örökké tarthat, de talán nem jó, ha az ember túl sokáig válogat.


Rengeteg dolog van, amit meg kell tanulni a másik nemről, és talán bizonyos kor felett mindenkinek kényelmesebb, ha a másik már ért valamennyit a férfiakhoz/nőkhöz. :)

2015. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nincs vonzalom akkor most azért jöjjön össze, hogy gyűjtsön tapasztalatot? Ugye ezt senki nem gondolja komolyan?
2015. nov. 25. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ember nagyon kevés van, akik tényleg önszántukból maradtak egyedül még 25 felett is, mert addig nem találtak megfelelőt. És erénynek akkor se mondanám, ez csak egy helyzet, nem leszel attól jobb, mert válogatósabb vagy mint más.
2015. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig erénynek kellene lennie. Én is folyamatosan keresem azt, aki végre el tudna fogadni, de 29 évesen sem találtam még olyan lányt, aki képes lett volna esélyt adni legalább egy randira mert alacsony vagyok és ocsmány.
2015. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert manapság már semmi nem számít erénynek.?
2015. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!