Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van barátnője, naponta tartja vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Még ha nem is találkoztok, akkor is valamilyen módon érdekel napi szinten mi van vele? gondolsz rá, írsz, vagy felhívod esetleg? csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok másoknál hogy van ez a párkapcsolat dolog. én nem várom el barátomtól, hogy napi szinten együtt legyünk stb, de 1 héten így 1-2x pár órára.. csak nagyon néha van az, hogy egy napot együtt töltünk, mert ő hétvégékre másik városba megy, mivel ott lakik... és kicsit rosszul esik, hogy neki ez elég? vagy esetleg szerintetek ez így normális?

2015. márc. 18. 18:07
 1/8 anonim válasza:
Igen
2015. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bor zoltán ***** válasza:
Nem nem normális és igen napi kapcsolat,már ha ez egy kapcsolat és nem csak ugy tekint mint végkielégítő parancsnokságot,
2015. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

És ez így,hogy marad meg érdekesnek?

Nem szemétkedés,csak kérdem.

Igen,én igénylem,hogy naponta beszéljünk.

2015. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmū hogy minden nap beszélünk és találkozunk is.:) kise bírnánk hogy ne így legyen pedig 4éve együtt vagyunk :)
2015. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ajj én tök szomorú vagyok emiatt. :( mindig régen a fejéhez vágtam ezt.. akkor az volt hogy elkezdett találkozgatni, aztán kezdődött az egész elölről.. pedig egy suliba is járunk. de én nem akarom, hogy neki ez feltűnjön, hogy enyire zavar, viszont sokszor hozzávágtam már. már úgy is volt, hogy szakítok, bezzeg olyankor meg nem tud elengedni... de miért akar velem maradni, ha ilyen kevés elég belőlem?
2015. márc. 18. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
az hiányozna, ha csak hetente dugnám :P
2015. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem is volt olyan barátom, aki az osztálytársam volt, valahogy mégis alig találkoztunk így iskolán kívül (mert azt várta, hogy én fussak utána). Pedig szerettük/kedveltük egymást (én legalábbis). Az a kapcsolat, ahol csak az egyik fél erőlteti meg magát, az halálra van ítélve.
2015. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem muszáj minden nap találkozni (lásd távkapcsolatok) de a napi beszélgetés az fontos.
2015. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!