Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok mar betegesen szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar betegesen szerelmesek, vagy beletek, kinek mit jelent ez, hol a hatar?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 20:42
 1/4 RRR ***** válasza:
akkor nincs határ
2015. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Belém voltak páran,de kegyetlen őszintén szólva,én azt szerettem. Jó,ha kellesz. És hiába lesz belőle utána jó sztori,akkor nagyon jó érzés.

Hiába mondja,hogy megmérgez,ha megcsalod,vagy akar megwoodoozni,az akkor jól esett :D

2015. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már voltam egyszer betegesen szerelmes, de soha többé nem akarok olyat. Teljesen a sráctól függtem, bármit megtehetett, mindent elnéztem neki, és teljesítettem minden kívánságát, mert nem akartam őt semmi áron sem elveszíteni... Nem volt életem, szörnyű volt.
2015. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,egyszer volt ilyen,a maradék józan eszemet is elvesztettem miatta.Soha többet nem akarok valakihez ennyire kötődni!Mondjuk az is igaz,alapból mélyérzésű vagyok,és túlságosan is ragaszkodó néha.Igazából sokáig türelmes vagyok,sok mindent elnézek,aztán a végén,ha megbántanak,robbanok.Nos erről kéne leszoknom.
2015. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!