Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha 27 éves létemre (nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 27 éves létemre (nő vagyok) azt hiszem beleszerettem egy 19 évesbe?

Figyelt kérdés

A szimpátia kölcsönös, beszélgetések során ő is utalt arra, hogy tetszek neki. A korához képet ő sokkal érettebben gondolkozik. Engem pedig senki sem néz 27-nek, sokkal inkább 18 évesnek, a személyimet is el szokták még kérni.

Vagy felejtsem el ezt az egészet a korkülönbség miatt?


2015. nov. 27. 10:48
1 2
 1/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Figyelj, làtott màr olyat a Vilàg,hogy egy kapcsolatban a nő idősebb.

De ez nem azon mùlik,hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnàl. Sokkal inkàbb gondolkodàsmòd, az élethez valò hozzààllàs kérdése. Egyeznek-e a jövőt illető terveitek, csalàdalapìtàs, stb.

Ha te pl.egy-két éven belül férjet,gyereket szeretnél, közös lakàs vàsàrlàsa,kétlem,hogy hosszùtàvban kéne gondolkodnod.

Jàrjatok, ismerjétek meg egymàst. Ez kiforogja magàt.

2015. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Családalapításon még nem gondolkodtam, bár mondta, hogy olyan párt szeretnem aki jó lesz majd anyának is.

De azért ennyire elöl még nem tartunk. Még csak beszélgetünk, ismerkedünk.

Egyszerűen annyira pozitív a hozzá állása az egész élethez, hogy ilyen férfit én még nem is ismertem, totál szerelmes lettem :) Mindig meg tud nevettetni, mióta ismerem, sokkal boldogabb, pozitívabb vagyok én is.

2015. nov. 27. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Persze hogy gáz, egy tinire ráveted magad felnőtt nőként.

Nem gondolod hogy egy 19 éves fiú egy életre el fogja kötelezni magát?

Vicc...

Pozitív blablabla....mire fel pozitív egy 19 éves akinek még a seggét is az anyja törli már ne haragudj.

Nem jósolok nagy jövőt a dolognak, de te tudod ha 27 éves létedre így gondolkozol szerintem attól amit mi itt írunk nem fogsz mashogy cselekedni.

Akarki akarmit mond 19 éves még gyerek, te pedig 27 évesen már mondanám hogy felnőtt.

2015. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy elkötelezze magát és nem is fogom semmire kényszeríteni. Ha neki nélkülem jobb lesz, akkor úgy lesz. Csak szerettem volna mások véleményét is kikérni erről.
2015. nov. 27. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel nincs semmi baj, ez teljesen érthető, a szerelem nem más, mint kémiai reakció, élvezd ki, hogy részed lehet benne. Amúgy te nem gáz vagy, hanem szilárd halmazállapotú.
2015. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
66%

Nem akarok károgó vészmadár lenni de... Az leszek, ne haragudj. Senkinek nincs varázsgömbje, h tutira meg tudná mondani a jövőt, azonban sajnos v szerencsére van ilyen tapasztaltom. Lehet h éretten gondolkozik a világ dolgairól és jó meglátásai vannak viszont az életből sztem nem sok konkrét tapasztalatai vannak. Pl megélhetés, több munkahely, néhány felnőtt kapcsolat... Ezeket mind-mind meg kell tapasztalni.

Szóval szerelem ide v oda; esélyes h nem együtt fogtok megöregedni. Neked pedig arra is érdemes lenne gondolod h ha mondjuk 1-2 év múlva vége lesz, ott leszel közel 30 évesen és kezdheted elölről az egészet.

Ha esetleg vmikor gyermeket is szeretnél, ilyenkor már nagyon nem mindegy 1-2 év oda v vissza.

2015. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Illetve, hogy megírtátok őszintén a véleményeteket.

Picit most szomorú vagyok, de majd az idő eldönti, hogy mi lesz, illetve mi nem lesz.

2015. nov. 27. 11:48
 8/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nagyjàbòl azt szerettem volna mondani, mint Költőnő.

Az élethez valò hozzààllàsal. Ő még ilyenekben tapasztalatlan.

Ès azért 27 éves vagy, ha nagyon megszerelmesedsz, sztem nemsokàra előjön a csalàd irànti vàgy.Azt én is gondoltam,hog nem 9 hònap mulva akarsz neki szülni....

2015. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
74%

A saját érdekedben nezd reálisan a dolgot. Lehet h lesz egy két jó évetek együtt talán még több is, de sok szempontból mégis neked kell majd terelgetned, nevelgetned őt s valószínűleg még így is vége lesz.

Amit én megtanultam az az, h az ember sosem magának nevel. Ezzel persze nem azt mondom h ideig óráig nem lehetnétek boldogok es ne lehetnének ezek majd szép emlékek. Csak az a baj, hogy fogyóban a hátralevő idő és ezt sajnos jó eséllyel még tovább kurtítanád ezzel.

Ha a végét nézzük valószínűleg kár is belevágni ebbe, mert csak sírás rívás lesz belőle.

Azonban ha mketten úgy álltok hozzá h lesz mondjuk 3 jó évünk... Hát hajrá. De akkor viszont felesleges egyelőre családi értékekről beszélni meg gyerekről... Esélyes h etek csak álmok maradnak a ti közös kis álomországotok térképén.

2015. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Saját tapasztalatom alapján működő képes. Én 19 voltam ő 27 és 2 évig voltunk együtt.
2015. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!