Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 21 éves létemre teljesen beleszerettem egy 15 éves lányba? Mással is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pedofil, nyugi. Ez egy egészséges, tiszta szerelem a részemről...... bár, már kezd a rögeszmémmé válni........
2011. jan. 6. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy 6 év nem sok, de ebben a korban még sok. Főleg, hogy rögeszmévé kezd válni.
2011. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem gáz egy kicsit sem, de hogy igazán szereted-e, az szerintem legalább egy év múlva fog csak kiderülni.:)
2011. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt velem is ilyen. De tudtam, h a csaj még gyerek. Ezért inkább odébb álltam.
2011. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én már több mint egy éve szerelmes vagyok belé.
2011. jan. 6. 14:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Folyton róla álmodozom éjjelente. Ha valahol látom, annyira boldog vagyok utána..... Teljesen elvarázsol, olyan tiszta,ártatlan, gyönyörű, kedves, ám lázadozó, lobbanékony, és egyszerre szelíd is. Erős és egyben gyenge is. A múltkor egy szórakozóhelyen összefutottam vele. S, bár ott is összevesztek érte a fiúk... öhhhh olyan gyengéd, és ohhh.... elbűvölő.... imádom!!!!! És olyan gyönyörűen néz. Másoknak mindig megmondja a tutit, de tőlem elgyengül. Valahol tudom, hogy szeret. Érzem. És olyan édesek a csókjai//// Nincs különben semmi köztünk. Mit tegyek? Szükségem van rá. Szeretem. Vele szeretném leélni az életem. Hogy adjam ezt tudtára??? Ő azt hiszi, biztos csak játszani akarok vele. De érzem, hogy szeret. De egyben büszke is. Mit tegyek???? Sokat látom, az ő szomszédjában kőművesnél melózom... néha náluk ebédelek, remekül főz, ügyes lány, és nyaranta folyton kerülgetjük 1mást. Mert.... napközben is találkozunk (ha ő épp átmegy a boltba,mi meg kint sörözünk, és párszor cseszegettek már, észrevették, h nagyon nézzük egymást,de ..... nemtudok semmit) Össze vagyok zavarodva. Egyáltalán mit tegyek???????????? Most nem látom, mert télen nincs meló, csak a mamámhoz jár takarítani, segíteni..... esetleg ott?!?! A mamám az ő falujában él,ahol én melózom...... MIT CSINÁLJAK SZERINTETEK?????
2011. jan. 6. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!