Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen, hogy végig itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy végig itt volt az "orrom előtt" de későn jöttem rá, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem a férfit,de nem foglalkoztam vele mert azt hittem nem illenénk össze,de egy esemény ráébresztett,hogy vannak érzéseim iránta,de elszúrtam mindent vele azt hiszem. Ha visszaforgathatnám az időt mindent másképpen csinálnék...

ő az a férfi akire mindig is vágytam.De sajnos későn jöttem rá erre,mert hallani sem akar rólam.


2015. nov. 29. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahh, de ismerős. Ettől nehéz szabadulni, ugyanígy jártam 3 éve. Azóta boldog kapcsolatban él
2015. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Irodalmi nyelven fogalmazva ráb**asztál.
2015. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen bicikli,sajnos most már tekerned kell.
2015. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2# sajnos,igen rá.
2015. nov. 29. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Én jóvá tudtam tenni, 5 éve együtt vagyunk és babát várunk :) Próbáld meg :) Ha együtt kell lennetek, akkor együtt is lesztek!
2015. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Bárcsak igazad lenne.
2015. nov. 29. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy hallani sem akar rólad?
2015. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5# Abban a téves tudatban van,hogy összejöttem mással,pedig nincs pasim.
2015. nov. 30. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ilyen késői szerelmekben.Ha valaki vonz, megvan a közös hullámhossz, azt azonnal érzem.Ha meg nincs meg kezdetben, nem is lesz soha.

Talán csak arról van szó, hogy nagyon egyedül érzed magad és most már ő is jó lenne, nem?

2015. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

S lehet, hogy elszalasztottam, mert ő azt hitte, nincs esélye, s most másra hajt. Vagy nem. Aki közös ismerős. Ajaj.

2015. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!