Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képes így megváltozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes így megváltozni egy férfi, eddig magának akart, mellettem állt, most meg hirtelen ártani akar nekem?

Figyelt kérdés
Velem akart lenni eddig a pasi mindenáron,de történt egy félreértés köztünk és nem tudjuk megbeszélni,engem félrevezetettek vele kapcsolatban,hogy csak szórakozni akar velem, és elég nagy cirkuszt csaptam,de közben kiderült,hogy csak bekavart az egyik kollegája.De azóta ellenemforditották.
2015. nov. 30. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Ármány és Szerelem 973. részének összefoglalóját olvashatták.
2015. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elég nagy cirkusz elérte célját. :D
2015. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,de ha ő komolyan gondolta valóban ahogy mondták,akkor miért nem ült le velem és mondta el az igazat nekem?
2015. nov. 30. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon brazil. :D
2015. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyű volt ellened fordulnia,akkor szerintem 1 forintot nem ér ez a pasi!


Lépj túl rajta és kész.

2015. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mar bocs, de siman meg tudom ot erteni, belekepzelve magam a szituba.


Ha annyi bizalmat szavaznal nekem, hogy egy ilyen helyzetben kepes vagy egy idegen kavarasanak bedolni, es ahelyett, hogy nyugodtan leulsz megbeszelni velem, mi az igazsag, hisztizve nekem esel.. hat oszinten szolva en sem lennek rad tobbe a budos eletben kivancsi.


Igy jar, aki hisztizik es vadaskodik.

2015. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kommunikációhoz két ember kell. Nincs annyi érzelmi intelligencia a világon, amivel rákényszeríthetné egy kulturált beszélgetésre azt, aki meg sem hallgatja.
2015. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:
Ő is kérdezhetné ezt,hogy ha te komolyan gondoltad,miért egyből másnak hittél.
2015. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a pasit bárki ellened tudja fordítani, értsd: annyira befolyásolható, hogy inkább más véleményére ad, minthogy leülne veled megbeszélni, akkor a lehető legjobb dolog, hogy ez még most kiderült. Hagyd a fenébe.
2015. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ez az,hogy én probáltam nyugodtan beszélni vele ,de nem ment nem volt partner benne.Utánna jött ez a felfordulás...
2015. nov. 30. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!