Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban mennyire előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban mennyire előny vagy hátrány manapság, ha egy nő művelt, okos? Miért?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 30. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én nem menekülök az okos nőktől, de nem tartom erénynek sem a műveltséget. De ha egy nő intelligens is a műveltség mellett, azt már igen. A kettő között egyébként hatalmas különbség van, ha valaki nem tudná. Intelligenciát nem lehet iskolában és könyvekből tanulni. Sajna nem mindig jár kéz a kézben a kettő, de sok esetben igen, szóval alapvetően szívesebben állok le ismerkedni egy művelt nővel, mint azzal, aki a jó testével akar eredményeket elérni az életben. Én is elég intellektuális vagyok, bár a hagyományos értelembe vett "műveltnek" nem nevezném magam, viszont annak tartom magam, mert sokat fejlesztem magam, tanulok, de nem az iskolából. Az iskolát mindig is gyűlöltem, mert olyan dolgokat akartak rám erőszakolni, amik a legkisebb mértékben sem érdekelnek. Ráadásul azoknak a fele is hazugság.
2015. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha okosabb mint a férfi, akkor a nőnek és a férfinak is egyaránt rossz a kapcsolat. A nőnek mert nem tud felnézni a férfira, a férfinak mert a büszkeségét bántja és mert megijed a túl nagy önbizalomtól amely az okossággal (általában) együtt jár.
2015. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2

Ja, így működik egy kapcsolat, ahol egy szikra tudatosság sincs, csak a határtalan emberi egó.

2015. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak intelligens, művelt és (több diplomás) nővel kezdek. Nekem szükséges, hogy intellektuálisan is társ tudjon lenni.
2015. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Girgoy ***** válasza:
100%
Intelligenciában a két párnak hasonló szinten kell lennie szerintem. Tehát ha egy nő intelligens, az akkor előny, ha a férfi társa is intelligens. A legtöbb intelligens férfi szereti a magához haosnló intelligenciával rendelkező nőt, mert az valódibb társa tud lenni. Általában az alacsonyabb intelligenciával rendelkező (vagy önbizalomhiányos) férfiak szeretik csak a buta nőket. Egy igazán okos, művelt férfi idegbajt kap egy buta nőtől! ;)
2015. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Hátrány. Menekülnek az okos nőktől, mert azokat nem tudják átverni és lekezelni.
2015. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam nincs másoknál mi van, de nálam előny. Nem ez alapján választok(?), de szerencsére ilyen nőket vonzok be, úgyhogy oké:) Valószínűleg mert magam is ilyen vagyok.


Egyszer fordult elő, hogy (mint időközben kiderült) elég komoly intelligenciakülönbség miatt szakítanom "kellett", irtó kellemetlen volt de nem igazán láttam más megoldást. Emiatt "kiszerettem" a csajból, pedig ezen kívül kb. minden stimmelt, akkor még ezen magam is meglepődtem (ma már persze átlátom miért kellett így történnie).


Szóval én speciel nem menekülök előlük, sőt.

2015. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zgyzgy ***** válasza:

Egyesek még mindig a "diploma" kulcsszónál tartanak.

Jézus...

2015. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A diplomát az intelligenciához kötitek?

Van nem egy 30-as két diplomás ismerősöm (nők) akik agyilag szerintem a 15 érthették el...gyerekesek, nyávognak és mellette buták.


Én örülök, hogy ha egy nő, művelt, okos (nem kell diploma hozzá)

2016. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es: köszi, hogy az átlagot is nézted. Azért azt a felsőfokú diplomát nem szokták olyan könnyen adni azért, mert te Kispista vagy. Bunkók férfiak és nők diploma nélkül is rengetegen vannak, nem kell diplomához kötni a bunkóságot.
2016. jún. 28. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!