Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy amikor szerelmes voltál valakibe (nem vagytok együtt), "elcsórtál" tőle valamit, hogy legyen nálad valami ereklye tőle?

Figyelt kérdés

Van egy sejtésem egy pasival kapcsolatban hogy szerelmes belém. Neki családja van, úgyhogy akármi is van, plátói marad. Viszont eltűnt egy kedvenc tárgyam (nem szeretném leírni hogy micsoda), ami nála volt utoljára és kiderült hogy hazavitte, a táskájában tartja és nem úgy néz ki mint aki vissza szeretné nekem adni, pedig azóta már találkoztunk többször is.

Van egy sejtésem hogy direkt vitte haza, de ez akkor igazolja a gyanúmat is.


Nektek volt már hasonló tapasztalatotok?


2015. dec. 1. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én általában összejövök azzal, akibe szerelmes vagyok, nem kirabolom.
2015. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
100%
No, valakinek lenyúlták a vibrátorát...
2015. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a felesége karkötőjét.


Ma már elborzadok ettől, de nagyon is értem, az akkori önmagam.

2015. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minden ismerőstől kérek/szerzek valami memento-t :)
2015. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a bögréjét nyúltam le.
2015. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!