Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagy valószínűségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagy valószínűséggel szerelmes belém, miért jön össze mással csak azért, mert az a másik fiú kezdeményez nála?

Figyelt kérdés

Szerencsére elég sok lánynak tetszem, úgy érzem többek táplálnak gyengéd érzelmeket irántam a másik nem köréből. Azért úgy írom, hogy csak érzem, mert a legtöbb esetben nem vallják be, csak következtetek. Távolról bámulnak, ha megjelenek a barátnőik is néznek, esetleg zavartan mosolyognak, a barátomtól érdeklődnek felőlem, stb. Nagyon ritkán a bátrabbik kétértelmű(!) gesztusokkal, jelzésekkel próbál flörtölni. Néha annyira erős vonzódást érzek az irányukból, hogy arra várok, hogy mikor szakad el a cérna náluk és vallják be, hogy szerelmesek belém vagy ugranak szimplán a nyakamba. A konfesszió helyett azonban rendre azzal szembesülök, hogy egyszer csak facebookon ki van írva, hogy kapcsolatban vagy látom őket kézenfogva sétálni egy másik fiúval. MICSODA!!!??? 20/f


Ha a barátnőiknek tudnak rólam mesélni, áradozni, akkor nekem miért nem tudják bevallani? Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak vola?



2015. nov. 28. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/292 anonim ***** válasza:
53%
ez örök rejtély marad. én sem tudtam még megfejteni.
2015. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/292 anonim ***** válasza:
96%

Lehet elérhetetlennek tûntél neki és úgy volt vele, hogy kár ábrándozni ez a másik fiú meg közben elcsavarta a fejét.

De ha tudod, hogy tetszel neki miért nem mész oda te?

2015. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/292 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is olyan vagyok, hogy akkor tetszenek meg, amikor látom, hogy más kezét fogják :-) ...
2015. nov. 28. 12:35
 4/292 anonim ***** válasza:
96%
A leírásodból arra következtetek, hogy el vagy kicsit szállva magadtól, és semmit sem teszel egy nőért sem. Olyan kis selyemfiú lehetsz. Azért jönnek össze mással, mert az kezdeményez is náluk, nem csak vár a sültgalambra a trónszéken ülve. :) Nem várnak, és igazuk is van.
2015. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/292 anonim ***** válasza:
89%
Nem akart a két szék közül a vödörbe ülni.
2015. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/292 A kérdező kommentje:
Csak mikor teszi ki a közös képeket, love of my life felirattal...
2015. nov. 28. 12:52
 7/292 anonim ***** válasza:
98%
találtak mást és túlléptek rajtad
2015. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/292 anonim ***** válasza:
97%

Meguntak rád várni, kiábrándultak belőled és beleszerettek másba, ennyi.

Remélem nem abban a hitben élsz, hogy összejönnek mással csak mert ő kezdeményezett, de közben titokban életük végéig beléd lesznek halálosan szerelmesek :D

2015. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/292 A kérdező kommentje:
Volt rá példa, hogy részegen a barátja előtt(!) ölelgetett, majd sírt miattam egy lány. Vagy akiről tudtam, hogy tetszem neki, miután 3 éve(!) nem láttam és jött velem szembe, annyira zavarba jött, hogy mikor meglátott megtorpant és gyorsan előkapta a mobilját. :-) Úgyhogy tapasztalataim szerint egyes csajoknál igen sokáig fennáll a vonzódás, de azt én sem hiszem azért, hogy életük végéig utánam sopánkodnak :-) Bár szokás mondani, hogy amit nem érsz el, az mindig kívánatos marad...
2015. nov. 28. 13:24
 10/292 anonim ***** válasza:
93%

Vannak lányok, akiknek tetszel, akiknek szimpatikus vagy, flörtölnek is veled, jelzéseket adnak, te meg csak várod, hogy... mit is? Hogy a nyakadba ugorjanak?

Hát azt nem fogják. Ráunnak a fölösleges erőlködésre, és egyszer csak kézen fogva fognak sétálni egy olyan fiúval, aki nem hisztizik amiatt, hogy "miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak volna?"

2015. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!