Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit számít érettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít érettség szempontjából, ha egy pasi 1,5 évvel fiatalabb mint a barátnője?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, csak a baj, hogy nagyon komolytalan, úgy vettem észre... Mondjuk velem szemben nem, de amúgy nem.

Én sem vagyok apáca, de úgy vettem észre, hogy ő néha nekem is sok.

Ő 20 én 21 vagyok.



2015. dec. 3. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi azt akartam írni, hogy velem szemben komolyabb, de akiket régebb óta azokkal nagyon őrült.
2015. dec. 3. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül életkortól függ, nekem volt már idétlen barátom, aki idősebb volt nálam 3 (!) évvel, meg volt nagyon érett, felelősségteljes felnőttként gondolkozó párom is, aki viszont fiatalabb nálam. :)
2015. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy érdemes esetleg várni, mert 3 hónapja ismerem kb (ha lehet azt mondani), és egy hónapja jöttem rá, higy tetszik... Azért egy kapcsolathoz van, hogy az emberek évekig csaj jóban vannak:)
2015. dec. 3. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne ítélj csak a kor alapján. Kis különbség az a 1.5 év. Az, hogy lazán vesz 1-2 dolgot az életben még lehet komoly és szerethet is téged, boldoggá tehet. Ha el tudod viselni, hogy mondjuk szeret játszani vagy ilyenek, ami nem megy a kapcsolatotok rovására és néha beszél neked mondjuk arról, hogy úú nézd meg a tegnapi gólomat amit lőttem, szerintem bele kéne, hogy férjen. Persze nem ismerünk téged, de ha téged már ennyi is zavarna akkor ott nincs jövő.
2015. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) írtam, hogy én is tudok aztán őrült lenni, rengeteg energiám van :)
2015. dec. 3. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:

A kor csak egy szám, nem ettől függ hogy valaki agyilag mennyire érett. Én ismertem nagyon éretlen 32 évest, és határozottan érett 21 évest is. Utóbbi 3,5 évvel fiatalabb nálam, 24 voltam amikor összejöttünk, azóta már összeházasodtunk. Öregedtünk is már kicsit, én 29, ő 26 éves.:)

21 évesen is sokkal érettebb volt, mint a kortársai, de lazán vert 27-30 + pasit is, akit ismertem akkoriban.


Szóval egyáltalán nem az számít hány éves.


Ismerd meg jobban, aztán meglátod mi sül ki belőle.

2015. dec. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!