Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban egy huszonéves srácnak tényleg ennyire nehéz dolga van barátnőtalálást illetően?

Figyelt kérdés
A melóhelyemen is a velem egykorú lányoknak jóval idősebbek a pasijaik, és engem meg abszolút nem vesznek komolyan a velem egykorú lányok, egyszerűen átnéznek rajtam. Komolyan ma egy huszonéves srácnak el kell könyvelnie, hogy inkább mondjon le a csajokról? Miért ilyen ellenségesek a fiatal lányok a velük egy korú srácokkal? Miért van az, hogy nagyon sok esetben jóval idősebb(40feletti)pasikkal jönnek csak össze?

2015. aug. 12. 21:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Vagy jöjjön össze egy 14-16 évessel.
2015. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
Mert a barátnőik, a média, a szüleik is azt sulykolják a fejükbe sok esetben, hogy az idősebb generációból válasszanak, az anyagi biztonságukat szem előtt tartva. Abszolút emberi tudatlanság ez tőlük. Én is láttam már ezt a jelenséget.
2015. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
Nem t'om, az én ismerőseim körében a nagyjából egykorú párok vannak túlsúlyban.
2015. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ,hogy helyesnek született-e vagy sem.Ha igen,akkor nem nehéz a dolga.

Na de ha nem született helyesnek,akkor esélye sincsen egyetlen nőnél sem sajnos... :/

2015. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Az én környezetemben is nagyjàból egykorúak a pàrok,de olyan is van,hogy a fiú a fiatalabb 1-2 évvel.Lehet hogy az apukàjukra hiszed,hogy a pasijuk :)
2015. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Felmérések szerint (bár a forrást most nem találom), 20-30 éves kor között a magyar nők 4/5-e, a férfiak 2/3-a kapcsolatban van. Ez lenne az az óriási különbség a vén fószerek javára? A kérdező helyében én nem a személyimen szereplő születési év környékén néznék körül, hogy miért nem vesznek komolyan a lányok...
2015. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
91%
Azért a 66% vs. 80% rohadt sok ilyen nagyságrendben. Ha csak 1 millió emberre számolunk akkor közel 150 000-el több nő van kapcsolatban 20-30 között. Nyilván idősebbel. Simán lehetséges, hogy valaki ilyen nőkkel találkozik. Sőt ha azt is számításba vesszük, hogy a fiúk mondjuk rövidebb kapcsolatban vannak...könnyen a kétszerese lehet a kapcsolatban lévő nők száma.
2015. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Én 21 éves vagyok, többször hozott már össze a sors fiatalabb fiúval... És megfogadtam, hogy soha többet, de még csak velem egyidőssel sem. Nagyon nem egy szinten mozogtunk. Én azt tapasztalom a körülöttem lévő fiúkkal kapcsolatosan (akik velem egyidősek, vagy 1-2 évvel idősebbek), hogy eléggé éretlenek. Hozzám képest legalábbis biztos, és ezt nem bántásból vagy beképzeltségből mondom, csak én alapból is egy komolyabb lány vagyok, így számomra egy tőlem 6-7 évvel idősebb pasi lenne az ideális.
2015. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
Ha a huszonéves srác nem tud csajozni, akkor igen. Ha tud, akkor gond nélkül kavarhat akár két csajjal is.
2015. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
77%
Fiúk esetén minden 3., lányok közül csak minden 5. egyedülálló. Nem tudom érzékelitek e hogy ez mekkora különbség. 2 ember vs. 4 ember aki kapcsolatban van. Van alapja a fiúk siránkozásának.
2015. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!