Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vacsorának indult, szex lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vacsorának indult, szex lett belőle és szeretem. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Végzősök vagyunk mind a ketten, 18 évesek.

9. év közepén jöttünk össze, én akkor már régen bele voltam esve.

Együtt voltunk másfél évet, aztán szakítottunk, engem nagyon megviselt a dolog. Főleg, hogy őt nem is bántotta, a szakításunk után 3 nappal hallottam, hogy már 2 lánnyal is lefeküdt utánam.

Aztán 11.-ben eljutottunk az "elviseljük egymást" szintre, vagyis a barátaink már meghívhattak minket ugyanabba a buliba, nem akartam elájulni/leönteni, ha megláttam, vagy ilyenek és az sem viselt meg, amikor másokkal kavart az orrom előtt, ami gyakran előfordult. Szeptemberben lett egy barátom és ő nem olyan, mint az exem. Teljesen kiszámítható, nyugis és jó vele minden. Azt leszámítva, hogy mielőtt összejöttünk, a gólyatáborban kavartam az exemmel, de rájöttem, hogy semmi értelme nem lenne a dolognak...

Októberben volt a gólyabál, akkor már együtt voltam a mostani barátommal. Sokat ittam és elkezdtem sírni, hogy nem szeretem a barátomat, nekem XY (az exem) kell és megkerestem volna, ha a barátnőim nem hoznak haza és nem maradtak volna nálam addig, amíg el nem aludtam... Próbáltam később úgy csinálni, mintha ez meg sem történt volna.

Viszont most lesz a Téli-bál a sulinkban és minden végzős osztályból kell egy bálkirály és egy bálkirálynő jelölt, mi lettünk azok. És írt ma, hogy vicces lenne, ha tényleg bekövetkezne, amiről 10.-ben beszélgettünk hogy majd végzősként ő lesz a bálkirály, én pedig a bálkirálynő és mi leszünk az álompár). Aztán elkezdtünk beszélgetni, elhívott vacsorázni és mivel anyáék nincsenek itthon, miután hazahozott, behívta és lefeküdtünk... Utána meg kértem, hogy menjen haza.

De ez így nagyon nem jó.

Össze vagyok zavarodva és senkinek nem merem elmondani, mert beteges, hogy egy ilyen régi dolgot még mindig nem zártam le.


2015. dec. 3. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Másszóval megcsaltad a mostani normális barátodat egy olyan valakiért aki csuklóból dobott anno lelkiismeret lelkiismeret-furdalás nélkül? Csak gratulálni tudok. Meg mondom mit csinálj, szakíts a jelenlegi barátoddal, nem érdemel ilyen lányt.
2015. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ő dobott engem, hanem én őt igazából... De igen, röviden ennyi.
2015. dec. 3. 22:20
 3/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Na hàt akkor bàlkiràlynő, veregesd magad vàllon.

A baràtodat hagyd el, most az egyszer ne magadra gondolj.

Ő ezt nem érdemli. De sosem szeretted igazàn amùgy. De ezt te is tudod.

Ha összejössz az exeddel,sok jòra ne szàmìts,de te dolgod.

2015. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan amerikai tini filmes klisé. Ideje felnőni és lezárni a mostani kapcsolatodat.
2015. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm, hát elsőnek nem ártana tisztázni, hogy az exed mit érez irántad. Egyébként valóban, a mostani barátoddal szakítanod kéne, mielőtt nagyon megbántod.
2015. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu,hol van Magyarországon bálkirály,bálkirálynő? :D
2015. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6. középsulikban és egyetemeken van.


Amúgy zárd le a kapcsolatot a mostani ,,barátoddal". Azért nem semmi, hogy már gimiben 3 pasival lefeküdtél és megcsaló vagy már most. :O

2015. dec. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tehát félredugtál egy idiótával akitől semmit sem várhatsz a "rendes" srác mellett.


Nem tudom mit vársz, felesleges ez a hosszú körítés, érzelmi intelligenciából nulla, agyatlan lotyó vagy.


Bocs, lehet, hogy fáj, pontozz le vagy ami jól esik. De ezek a tények.


Szerintem hagyd ott a barátod, hagyd hogy használjon a másik pasi testileg amíg neki jól esik. Majd összetörsz utána még jobban. Ha szerencséd van nem leszel egy drogos prosti utána, hanem fel tudsz építeni magadban egy embert később

2015. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek kellett neked a mostani barat?

Tudod mit ?

nyugodj le.

Az egesz életviteled es gondolkodasmodod borzalmas. Jobb csak akkor lesz ha felismered es 180%ban valtoztatsz

2016. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!