Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki? Ez ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Ez ugye megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel két éve ismerjük egymást, fél éve vagyunk házasok. A fiú szülei mindenben segítettek nekünk, vettek nekünk házat egy csendes kertvárosban és egy kocsit. Egyik nap a férjem barátjával találkoztam ( már ovis koruk óta barátok) és valahogy nem tudom hogy hogy de felmelegedett a levegő és lefeküdtem vele. Azóta az eset óta már többször is, nálunk is...tegnap viszont a férjemnek volt egy nagyon súlyos autóbalesete, a kórházban fekszik az intenzíven és nem tudjuk hogy túléli e vagy sem. Minden órában sírok hacsak arra gondolok, hogy elveszíthetem. Ha felébred akkor szerintetek elmondjam neki, hogy mit tettem? Szerintetek meg tudna nekem bocsájtani? 24 é/L

2015. nov. 20. 00:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, a férjed túléli, és 100%-osan felépül, maradandó károsodás nélkül, és nemsokára már csak az exférjed lesz.
2015. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
99%
Remélem hogy kamu a kérdés, mert nagyon annak tűnik.
2015. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ha felébred ne mond el neki. Örülni fog, hogy él és, hogy veled maradhat. Én semmiképp nem bocsátanék meg neked, azt mondanám, hogy mire hazaérek nem akarom látni semmien cuccod a házban.
2015. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Ugye csak kamu? fordított esetben, gondolom dudorászva áldásod adnád.. Minősíteni sem lehet..
2015. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Remélem kamu a kérdés.

Ha nem,ásd el magad élve,a legjobb haverral együtt.

Nem lehetsz ilyen önző, hogy a férjed élet és halál között van,de te el akarod mondani neki,hogy könnyíts a lelkeden....hát b+, már ne haragudj.

Ha nem éli túl, akkor ne ezt a remek hírt vigye magával a halálba.

Ha túléli, szépen várd meg,amíg jobban lesz,és mond el neki,és nagyon szégyelld magad.

2015. nov. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha már kamukérdést írsz, akkor legalább vicces legyen.
2015. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
ha teoretikus a kérdés, ha nem, nyilván egy intenzíven fekvő embert kímélünk...
2015. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Ez már a sokadik ilyen kérdés. Már csak azt nem értem, hogy miért szidják a nők a férfiakat, miközben ők sokkal rosszabbak???
2015. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés, sajnos ez a szomorú jelenem. Nem kérem senkitől, hogy sajnáljon de azt sem hogy megvessen azért amit tettem.
2015. nov. 20. 02:09
 10/30 Clark Kent.. ***** válasza:
98%

@Kérdező


Most kivételesen eltekintek attól, hogy minősítselek téged, és megpróbálok egy jó tanácsot adni.


Ha egyszer történt volna meg a megcsalás, akkor azt mondtam volna, hogy ne mondd el. Egyszer botlottál, viseld a következményét, remélem, hogy tanultál belőle, és utána jobban fogod tisztelni a férjed.


Viszont az, hogy megcsaltad, méghozzá egy olyan emberrel, akit ovis kora óta ismer, ráadásul NÁLATOK...


Nos tudod mit mondok én neked? Ha a férjed rendbe jön (remélem igen!) egy ideig ne mondj neki semmit, amíg fel nem épül. Felesleges idegesíteni.


De ha meggyógyult, utána olyan gyorsan takarodj el az életéből, amilyen gyorsan csak tudsz. Vagy szóban elmondasz neki mindent, hogy a háta mögött bohócot csináltál belőle, vagy leírod egy levélben, majd összepakolod a holmidat, és elhúzod a csíkot.


Ennyit tudtam segíteni. A férjednek jobbulást, de téged nem tudlak sajnálni.

2015. nov. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!