Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyhogy beleszerettem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy beleszerettem? Ez normális? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, aki egyre jobban tetszik. Minél többet találkozunk, annál jobban.

Viszont ez fura, mert nem kiemelkedően jóképű, 10-es skálán 6-7 esnek mondanám.

Viszont borzasztó erős kisugárzása van, mindig vidám, látszik rajta, hogy imád élni, iszonyúan kedves, normális. Nem iszik (csak néha, keveset), drogozni egyáltalán nem drogozik, viszont gitározik. Látszik rajta, hogy oda van értem *.*


Az eddigi pasijaim jobb képűek voltak, mint ő, mégis jobban vonz engem mint az előzőek. Ez hogy lehet? Nem tudom megmagyarázni mitől van ez, de érzem, hogy teljesen rabul ejt a pasi :)


2015. dec. 3. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
több ilyen lány kéne
2015. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Magyarul nem érted,hogy történt az,hogy nem felszìnesen làtsz,gondolkodsz. Azt,hogy nem egy 10-es skàlàn 11-es pasiba estél bele,hanem valakinek a tulajdonsàgiba...

Gratulàlok! Szerelmes vagy. Ez az oka.

2015. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Minek agyalni ezen? Jobban kell neked mint eddíg bármelyik pasi, te meg még is azon gondolkodsz, hogy hány pontos brad pitthez képest.

A nők tényleg idióták.

2015. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csk eddig nem hittem, hogy egy átlagos "semmi különös" külsejű pasi is ennyire meg tud fogni egy embert.


Vagy csak én vagyok ilyen csodabogár..?

2015. dec. 3. 22:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmilyen csodabogár, csak ha kilépnétek a komfortzónából, akkor észre vennétek, hogy a lehetőségek nyitottak, és a másik értékeit nézitek, nem pedig felszínes hülye viselkedést követtek.
2015. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Èrtsd màr meg,hogy szerelmes vagy.

A tulajdonsàgai,az ember fogott meg...

Pròbàld megérteni,hogy nem a felszìn miatt kell valaki és ez a szerelem. Ès nem csodabogàr vagy,hanem beleszerettél valakibe;-)

2015. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De az egyszer elmúlik. Mi lesz azután?
2015. dec. 3. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:
az még soká lesz. De szeretet.:) Tisztelet...megbecsülés. ragaszkodás. :D
2015. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez már nekem fáj. Akkor szeress ki belőle, és jőjj össze a magyar chaning tatummal. Hogy a többi nő előtt villoghass, vagy tudja a tököm mit is akarsz ettől.
2015. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én soha életemben nem drogztam,cigiztam,ittam.Na,ehhez mit szól?;)
2015. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!