Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyhogy beleszerettem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy beleszerettem? Ez normális? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, aki egyre jobban tetszik. Minél többet találkozunk, annál jobban.

Viszont ez fura, mert nem kiemelkedően jóképű, 10-es skálán 6-7 esnek mondanám.

Viszont borzasztó erős kisugárzása van, mindig vidám, látszik rajta, hogy imád élni, iszonyúan kedves, normális. Nem iszik (csak néha, keveset), drogozni egyáltalán nem drogozik, viszont gitározik. Látszik rajta, hogy oda van értem *.*


Az eddigi pasijaim jobb képűek voltak, mint ő, mégis jobban vonz engem mint az előzőek. Ez hogy lehet? Nem tudom megmagyarázni mitől van ez, de érzem, hogy teljesen rabul ejt a pasi :)


2015. dec. 3. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

tényleg ennyire buta vagy?????

jól mondja az előttem szóló, menjél és keress olyat akit mutogathatsz és majd jól megbánt vagy akár meg is ver mert nem érdekelt a belsője téged


hány éves vagy? 14? miért nem felel meg neked az ha tudsz szeretni valakit?

és még azt mondják a lányok hogy ezt keresik a fiúkban, fájdalmas a hülyeség...

2015. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
Ideig-óráig fog tartani ez a fellángolás, picinyem, aztán ugyanúgy visszaforgatod magad a jóképű hapsik körébe. Ne aggódj, nem fog sokáig tartani, és újra a menő srácok között villoghatsz.
2015. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:

De elmùlik. De akkor soha nem leszel senkivel,mert az.elmùlik?

Ìgy nem lehet hozzààllni. Akkor minek eszünk?Ùgyis éhesek leszünk. Minek van sötét?Ùgyis vilàgos lesz. Azt nem tudhatjuk mi lesz. MEg az a jò...De a régiekkel sem tudtad. Mi lenne,ha élveznéd ezt az àllapotot és szeretnéd,imàdnàd és nem azon agyalnàl,hogy de mi lesz ha? Te làttàl màr olyan embert,aki mindent tudott előre? Csak élvezd ezt engedd el magad. Èn nem szòllak le,mert most először érzed ezt és minden "első dolog" zavaros gondolatokkal,kérdésekkel tàrsul. És most meg ne kérdezd,de mi lesz ha el fog hagyni?

Ne itt tapizd a billentyűt.Neki írj.

2015. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát drágám nem minden a külső erre jöttél rá!!
2015. dec. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kisugárzás nem a jó külsön múlik
2015. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem lennél büszke egy olyan pasira, akinek van kisugárzása és még kedves és normális is? Ezek sokkal nagyobb értékek, mint az, hogy valaki "kiemelkedően jóképű". Szerintem irigylésre méltó, ha valakinek ilyen párja van.
2015. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!