Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szerettek a párotokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a párotokban?

Figyelt kérdés
Ha ilyen 100 dolog amit szeretek benned cetliket kéne írnotok egy üvegcsébe mik kerülnének bele? :)
2015. dec. 8. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát elcsépelt dolgokat tudnék csak mondani :D


kb az arcán mindent(szem,száj,a hülye orrát,fülét,szemöldökét)


érintését,csókját,mosolyát, idióta vicceit :D

2015. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például azt,hogy olyan örökmozgó,pörög ezerrel és amikor elfárad akkor kidől,egyenest a karjaimba és édesen alszik reggelig.:)
2015. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
gondoskodó,bújós,vicces,okos,mindig símogatja a hajam amit nagyon szeretek :)
2015. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem benne a legjobban hogy ugyanugy tudok vele nevetni es sirni, azt hogy a legrosszabb helyzetekbol is mindig kihozza a legjobbat es hogy mindig megert, meg akkor is ha olyan dologrol van szo amit o nem szeretne es persze hogy teljes harmoniaban vagyunk
2015. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent.

Az eszét, a humorát, az intelligenciáját, a jó szívét, a segítõkészségét, azt,hogy elrontja a romantikus pillanatokat viccekkel, azt,hogy ha megakar lepni nahyon kitesz magáért. Hogy szenvedéllyel szereti amit csinál, hogy elfogad olyannak amilyen vagyok, hogy velem tervez jövõt,hogy hû hozzám,hogy bízik bennem,hogy kitartó,hogy képes kompromisszumokra,hogy áldozatot hoz a kapcsolatunkért,hogy elnézi a bunkó stílusom, hogy büszke rám és ezt érezteti velem, hogy számíthatok rá,hogy szeret és, hogy van nekem. A szemeit, a nevetését és azt ahogy megölel, a csókjait az apró gesztusait és azt ahogy bánik velem

2015. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent. ÉS nem sorolom fel mert az már egy lista lenne.
2015. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén az előttem szólókhoz, mindent imádok benne. A szőke fürtjeit, a magasságát, azt ahogy bánik velem, mellette igazi nőnek érzem magam. A vicceit, a kedvességét, a szenvedélyét, a gyermeki lelkét, és még sorolhatnám. :)
2015. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!