Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy én már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy én már most szeretném megismerni a jövendőbeli férjemet?

Figyelt kérdés

Voltak már hosszabb kapcsolataim, kalandjaim, szex olyannal, akivel nem jöttem össze, sok-sok bulis flörtölés a semmiért, csókok a szórakozóhelyen olyanokkal, akik utána nem kerestek.


Ezeknek az időknek vége, már nem akarok mást, csak egy olyan férfit az életembe, akivel minden klappol, és akivel elkezdhetem a saját életemet.


20/L vagyok. Most kezdtem még csak a fősulit, tehát egy darabig még a szüleimmel fogok lakni. Utána szeretnék összeköltözni az igazival, házasság, gyerek, stb.


Normális ez ilyen fiatalon, vagy még jobb lenne tapasztalgatni? Mert az a helyzet, hogy én már minden olyat megtapasztaltam ilyen téren, amit akartam volna.:)


Meg egyébként az is közrejátszik, hogy nem úgy akarok valakivel összeházasodni, hogy kevés ideje vagyunk együtt, hanem inkább olyan 4-5 év után, de örülnék, ha 30 éves korom előtt házas lennék és lenne egy gyerekem.:)


Mit gondoltok?


2015. dec. 9. 22:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fősuli? Első szemeszter? Ugyan már! A buli még csak most kezdődik!
2015. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem,a nők így gondolkodnak.Azon kívül meg régen sokan ilyenkor más házasok voltak....

Evvel csak az a baj,hogy ahogy mondják is:"Ember tervez,isten végez!".Azért minden hülyének ne dőlj a karjaiba csak azért,mert hogy legyen már valaki....

2015. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem normális én 18 vagyok De már gyerekeken töprengek, azt is tudom mikor akarom õket és már az igazi is megvan hozzá!

Sok sikert!

2015. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, bár ilyen egyszerű lenne :) Szerintem eleget tapasztalgattál, legalábbis kb. én is ugyanezeket próbáltam ki, és én bőven elégnek érzem. Ráadásul korán szeretnék családot, de egyelőre nehezebb megtalálni a társamat hozzá, mint pénzt gyűjteni rá, pedig az sem lesz egy egyszerű műsor. Számíts rá, hogy ha ezt a lány ismerőseiddel beszélted volna meg, nem biztos, hogy sokan megértették volna, de itt szerintem többnyire egyet fognak veled érteni, mint ahogyan én is.


21/F

2015. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Normális, de az nem, hogy 20 évesen kalandoztál össze-vissza, meg szexszeltél bulis tagokkal. Szóval kicsit kiégettnek érezlek érzelmileg. Sanszos, hogy testileg is az vagy.
2015. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 MolotovPunk ***** válasza:

18-20 évesen te még képzed magad és tanulj,ne gyereken gondolkodj és igazin se...Mert az egy dolog te mit akarsz és szeretnél,de nem te fogod eldönteni mikor találod meg tényleg az igazit.Az is lehet,hogy csak 25,vagy 30 évesen...

Tehát ne álmodozz.

Én is szerettem 20 évesen álmodozni,hogy Ferrarim lesz,de csak Suzukim van. :D


28/F

2015. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5.: 1x szexeltem olyannal, akivel nem jártam és őt nem buliban ismertem meg, buliban csak csók volt, és amúgy két hosszabb kapcsolatom is volt szóval 3 pasi után nem érzem kiégettnek a testemet, és nem kell rögtön ítélkezni.

Többieknek köszi a véleményt :)

2015. dec. 9. 23:12
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Normális, de nem biztos,hogy így alakul.. És ha megismersz valakit, akiről elsőre azt hiszed, majd kiderül, hogy nem, az se tragédia.


Nagyon szeretem a páromat, 24 évesen jöttünk össze, de előtte is volt egy hosszú kapcsolatom, és előtte is.. Egyik között sem volt hosszú szünet, pedig lehet, hogy kellett volna. Nem kapcsolatfüggőség egyébként, egyszerűen csak így alakult. Néha azt kívánom bár később találkoztam volna a párommal, vagy akár az exemmel. A lényeg tehát, hogy ne ragaszkodj ehhez, és a kapcsolatok mellett ne felejts élni, megtalálni saját magadat, az igazi énedet. Mert az, amit most mutatsz, még nem te vagy, csak egy elképzelés. Engedd el.

2015. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Megjöttünk mi már ezekből a csak pár emberrel volt csók, meg miegymás sztorikból. :D Bocs. A tapasztalatok azt mutatják mindenütt, hogy ezt fel kell szorozni 2-3-mal legalább. Valakinél többel. Én nem szívesen jönnék össze olyan lánnyal, akinek híre kelt már, hogy mennyi sráccal kavart, mégha csak csók is volt.
2015. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És egyébként persze, normális esetben az ember nem azzal lép be egy párkapcsolatba, hogy úgy sem ő lesz életem párja. Mindenesetre nem kell görcsösen ragaszkodni ehhez, mert különben elfelejted, hogy te magad valójában mit akarsz a kapcsolaton kívül.
2015. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!