Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy 18 éves fiú az ötéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 18 éves fiú az ötéves óvodások között keresi a jövendőbeli feleségét, akkor ő egy előrelátó férj vagy csak egy mocskos pedofil?

Figyelt kérdés
Feltételezve azt, hogy nem sokkal 30 éves kora után akar megnősülni. Addigra az a lány már felnőtt lesz.
2015. aug. 21. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én idiótának mondanám, vagy arabnak.
2015. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem hülyeség, de a gyakorlatban kivitelezhetetlen.

Hogy oldja meg hogy 15 évig eljátssza a "láthatatlan őrangyal" szerepet aztán hirtelen felbukkanjon mint udvarló? :)

2015. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak szimplán idióta.
2015. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteg az ilyen ember. Normális ember nem is tud úgy nézni egy kislányra. Ha te ismersz ilyet, akkor nagyon gyorsan zárasd be.
2015. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi alapján választja ki az óvodások közül a jövendőbeli feleségét? A személyisége, vagy a jó alakja lesz a döntő?
2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
hát én 18 évesen tuti nem járnék 30 feletti pasival, akármilyen gazdag, meg akármennyire is kiválasztott. 30 évesen mehet új 5 éves után nézni .... pfff
2015. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első reakcióm erre az volt, hogy "Atyám, ez nem semmi"...de így, hogy jobban belegondolok...viszont nem vagyok meggyőződve arról, hogy a lány majd hozzámegy egy nála kb. 20 évvel idősebb férfihoz, pláne, ha tudja, hogy ez igy volt "tervezve". Senki sem szereti azt csinálni, ami rá van kötelezve.:)
2015. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7-es!


A 13 év az messze nem közel 20 év!


18-5=13

2015. aug. 22. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nevezném idiótának...inkább furcsának.Tulajdonképpen egy bizonyonyos korban nagyon számít a korkülönbség és egy idő után meg csepp a tengerben.Tehát ha mondjuk 2 ember között van 10-15 év az soknak számít.

Ha a férfi 20 a lány 10 akkor még nem alkothatnak 1 párt,mert pedofíliáról beszélünk,viszont 10 év múlva amikor a ffi 30,a nő 20 akkor már semmi gond.Nyugodtan házasodhatnak,gyermeket vállalhatnak stb.

2015. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!