Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kb hány év együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kb hány év együttélés/házasság után derül ki leggyakrabban, mikor jönnek az első tényleg komoly jelek, hogy egyszer zátonyra fog futni a kapcsolat, nem illenek össze a felek. Stb?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A szüleimnél öcsém születése után romlott meg a házasság, de hozzáteszem, hogy ehhez nagyban hozzájárult, hogy anyukámnak a mentális egészsége romlott meg. Öcsém születésénél elszúrták a szülést, anyukám súlyos vérmérgezést kapott, altatták, kb. az életbe hozták vissza, viszont sok szerre érzékeny, és nekem gyanús, hogy akkor az altató is ilyen lehetett, bár erre konkrét bizonyíték nincs, viszont akkor tört meg benne valami és utána kezdett pszichiáterhez járni, ahol egy időben szintén nem jól kezelték. Azóta sajnos inkább romlik, és erre még a klimax is rásegít az utóbbi években. Apám tűr, de nem mondanám jónak a kapcsolatukat. Várjuk a megváltó nyugdíjas éveket, hogy hatékonyabb lépést tehessünk, és ne veszítse el az állását.
2015. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem illenek össze, sztem a legnagyobb vízválasztó a gyerek születése, ez meg ugye kinél mikor következik be a kapcsolatban...


Ill. én azt mondom abból, amit látok a környezetemben, hogy egy év együttélés után már azért mutatkoznak jelek a rózsaszín szemüveg után, és ha egyik fél sem hajlandó kompromisszumra, akkor 2-2 és fél év, ahol komoly jelek mutatkoznak meg... ez kitolódhat, ha vmelyik próbál változtatbni. de ez csak az én tapasztalatom.

2016. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!