Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok-férfiak: Nektek kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok-férfiak: Nektek kb. mennyi év együtt járás, együttélés szükséges ahhoz, hogy megkérjétek barátnőtök kezét? Milyen ponton határozzátok el magatokat erre a fontos lépésre? Kinek kéritek ki még a véleményét? Vagy saját biztos elhatározás?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok.

Mert én nem igen akarok házasodni.Ha szeretem vele maradok ennyi.

2013. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Barátok, család.


Sok év, nagyon sok.


Akkor amikor már nagyon muszáj, nem hiszem, hogy ettől több lenne a kapcsolat. (Nem minden esetben van ez így mondjuk).

2013. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 év "járás", ebből 4 év együtt élés után történt. Azon a ponton, amikor világossá vált, hogy vele akarom leélni az életemet. Véleményt nem kértem, de mondtam a barátaimnak, "elkértem" apósomtól, és a szüleimnek is mondtam. Saját, biztos elhatározás volt.
2013. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még sosem kértem meg senkinek a kezét, szóval passz. Ezt előre úgysem tudja senki biztosan.
2013. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 egytüneményvagyok ***** válasza:
Szerintem 1 max. 2 év alatt ki lehet ismerni annyira a másikat, hogy tudj döntést hozni. Persze ehhez sokat kell együtt lenni.
2013. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5 - 2 év talán, és az hogy működjön minden, megtudjunk beszélni akármit.
2013. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Benkoos ***** válasza:
4 és fél év után vettem feleségül,előtte 3 és fél évig éltünk együtt.Nagyon akarta,én nagyon nem,de mivel szeretem,ezért belementem a dologba.Azóta született egy tündéri fiam is,bár ez nem ide tartozik.Sógornőmet a haverom 2 hét után jegyezte el,aztán 9 hónap múlva csúnyán szét is mentek.Kinek a pap,kinek a paplan.
2014. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És kinek a fakereszt.

Mi 2éve együtt voltunk,ebből 1évet már együtt éltünk,amikor adtam neki egy eljegyzési gyűrűt.Szerettem,ő is. De nem fogadta el mint eljegyzési gyűrűt...

Több kísérlet nem volt.Még 5 évet ráhúztunk ezután,aztán ő megunta,bedurcizott és hazaköltözött.

2014. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!