Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelentené, hogy boldogt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés

Ha filmeken látok boldog vagy épp reménytelen szerelmes jeleneteket, mindig irigy és szomorú leszek. Holott, nekem is van kapcsolatom, majd´ 3 éves már


Mi ennek az oka?



21l


2015. dec. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, milyen a kapcsolatod, sem azt, hogy te mit érzel.
2015. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A reménytelen szerelmes jeleneteken mi irigylésre méltó van? A boldognál még érteném abban az esetben, ha a Te kapcsolatod nem az. Belül kell eldöntened magadban mit szeretsz és mit nem a társadban, kell-e a kapcsolat. Aszerint meg kell hozni egy esetleg fájó döntést. Mert ha nem lenne probléma, nem éreznéd nyilván a harmónia hiányát. Neked kell az igényeiddel tisztában lenned és ha ez a kapcsolat azt nem adja meg amire szükséged van, inkább lépj ki belőle. Még fiatal vagy, előtted az élet.
2015. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a 2-essel.

Azért mert látsz egy szerelmes jelenetet és irigy és szomorú leszel, miért kéne szakítanod a pároddal? Vagy Te miért lennél boldogtalan a kapcsolatodban?

Az hogy a látott jelenet megfog és érzéseket vált ki belőled nem jelenti azt hogy tré a magánéleted. Trillió nő pityereg hasonló jelenetek alatt,akkor mindnek rossz a kapcsolata? Felejtsd el. Mutass egy érző,romantikus csajt aki a Titanic ominózus jelenetén ne érzékenyült volna el..az amit érzel tök normális.Állítom h belém 100%-osan szerelmes a párom de simán pityereg egy romantikus jeleneten. Szerintem nem is konkrét irigység amit érzel hanem akkor pont azt a jelenetet szívesen átélnéd...ettől még lehet szép és boldog a párkapcsolatod.

38/F

2015. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as szövegértelmezési gondjaid vannak. Az elérzékenyülés és szomorúság, meg az irigység nagyon távol állnak egymástól. Ráadásul nem azt tanácsoltam, hogy hagyja ott a párját, hanem először gondolkozzon el, hogy az irigy érzést és az elégedetlenségét (mert az irigység egyfajta elégedetlenségből, hiányérzetből fakad) mi váltja ki a kapcsolatát illetően. Döntést akkor tud hozni, ha egyáltalán tisztába kerül az érzelmeivel. Lehet, hogy érzelmileg nem kap meg valamit a kapcsolatában, amit kommunikációval is tisztázni tud.
2015. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ezeket érzem amiket leírtál.De én tudom,hogy nem leszek 100%ig boldog a párommal soha.Változnia kéne jó pár dologban,de sajnos nem teszi meg,csak igérget.Én már rég kiléptem volna ebből a kapcsolatból,ha nem lenne gyerek.(akit persze sose bánok meg)

Lehet,hogy neked sem olyan jó a kapcsolatod?Valami másra vágysz??

2016. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!