Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csókolóztunk. Jogosan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztunk. Jogosan van bűntudatom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm... Vagyis nem tudom, hogy nevezhetem-e annak.

Nekem 4 éve tetszik egy fiú (bele vagyok zúgva), de csak plátói volt mindig is a dolog. Aztán az ősz ők összejöttek, ami nekem nagyon fájt, de nem tudtam mit tenni. Közben hallgattam a lány panaszkodásait, néha pedig hogy mennyire tökéletes a srác. Holnap lesz a barátnőmnek egy meglepetés szülinapi buli, amit én szerveztem. Viszont ma láttam, hogy a barátja kilépett a csoportból. Írtam neki, hogy miért és mondta, hogy 2 napja szakítottak, azt gondolta, hogy kiteszem én, de mivel nem, kilépett magától. Én ezt nem is tudtam, a lány egy szóval sem említette, hogy lett volna valami gond, semmi nem látszott rajta.

Aztán kérdeztem a sráctól, hogy mi történt, meg hogy volt, de üzenetbe nem akarta leírni, mondta, hogy majd elmeséli, ha elvisz a tortáért és a sütikért. Elmentünk kocsikázni, kérdezte, hogy nem ülünk-e be valahova, mert éhes. Elmentünk pizzázni és elmesélt mindent. Olyanokat, amikről nekem a legjobb barátnőm semmit nem mondott... Tök hülyén éreztem magam, mert amíg én minden apróságot elmondok neki, rájöttem, hogy ő alig avat be a dolgaiba, de mindig legyek ott, ha kell neki valami. Rossz kedvem lett, hazahozott az exe, behozta nekem a tortát és megcsókolt, ami elég hirtelen ért.

Most csókolóztam először és nem így akartam. Oké, hogy vele, de nem így.

Mindenki mondja, hogy a legjobb barátnőm csak kihasznál, nem olyan jó ember, mint gondolom és átgázol bárkin azért, hogy a céljait elérje. De nekem ő akkor is fontos személy és most bűntudatom van.

18L


2015. dec. 10. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szakítottak, ne legyen bűntudatod. Örülj neki, hogy az imádott srácod közeledik feléd. A "barátnőd" pedig lehet, hogy nem is az, akinek mutatja magát... :/

19L

2015. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!