Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vegyek ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek ajándékot a barátnőmnek? Kicsit bonyolult. Többi lent.

Figyelt kérdés
Még fiatal a kapcsolat 3hónapja vagyunk együtt de már szeretem. Nem szeretjük a karácsonyt se én se ő. Megbeszéltük h nem veszünk egymásnak semmit. De én még is úgy vagyok vele h a szeretet ünnepe, szeretteinket csak meglepjük vmivel. Haverokat kérdeztem egyik azt mondta h vegyek neki vmit másik azt h vegyek de várjam meg hátha ő is vett valamit és utána adjam át az enyém. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal h èn adnék neki vmit ő meg nem. Szerintetek??

2015. dec. 12. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azt beszeltetek meg hogy nem vesztek akkor ne vegyetek.

Max ha mar szexualis eletet is eltek egyutt majd megleped ot az agyban valamivel. Szexi fehernemut huzol vagy kiprobalsz valami olyat amit vele eddig meg nem. :-)

2015. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, amit kitaláltál. Vegyél neki valami apróságot, és ha ad neked valamit, viszonozd azzal.
2015. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél, hanem csinálj valamit. Pl süss neki sütit. Akkor nem érzi kellemetlenül magát, hogy ő nem vett neked semmit.
2015. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs gondom azzal, ha férfi süt, de azért... :D nyugodtan vehet neki valami apróságot.
2015. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!