Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak tényleg azt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azt a nőt látják a legszebbnek, akit szeretnek? Mit jelent számukra pontosan a többi nő?

Figyelt kérdés
Leginkább férfiak válaszára vagyok kíváncsi. :) Hogyan tekintetek a körülöttetek lévő nőkre? Milyen "kategóriák" vannak, és hogyan éreztek irántuk. Jó, lehet, hogy nem szoktatok kategóriákat csinálni, de azt tudom, hogy sokféleképpen tekintetek a nőkre, attól függően, hogy ki az, milyen belül, kívül, mennyire elérhető, mennyire illenétek össze... De azért így jobban kifejtve érdekelne, örülnék, ha valaki(k) tudnának mondani valamit erre. :)
2015. dec. 13. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Kisugárzása legyen első sorban ,valami megfog benne külsőleg pèlda tekintett mosoly stb a viselkedès ne legyen kihivó eröltetett ès ami a legfontosabb legyen titokzatos ne ő hivogasson ,hanem küzdeni kelljen èrte ,ès ami ritka az ha szèp 1 nő ne tudjon róla ne legyen nagyképű hanem legyen vagány vicces ,de sajna ilyen nincs
2015. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen.

Mindenki más csak másodlagos.

Igazából én szeretek szerelembe esni, mert akkor lehet még jókat szeretkezni.

Sokszor ki se kellnék az ágyból, az jut eszembe, hogy bár örökre tartana a pillanat.

2015. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Biztos van amit nagyon szeretsz, mondjuk anyukád húslevese, amit már megismertél , megszoktál, tudod, hogy jó és finom, és tetszik és megbízol a levesben nem félsz attól, hogy pocsék lesz rossz íze lesz.

Más leveseket is megnézel megízlelsz de tudatban ott van az, hogy ami otthon van amit ismersz és szeretsz az biztos, hogy jó, és nem okoz csalódást, mert megszeretted, és ezt a leves is tudja.


Elmész éttermekbe más és más városokba, sokféle húslevest ehetsz, kicsicsázottan extrán dizájnosan tálalva, de az valójában semmit nem jelent mert csak az íze a fontos és arra vagy kíváncsi vajon az milyen lehet, és lehet , hogy az a leves is ízlik, de van a hazai amit anyukád főz amit igazán szeretsz, és az számít.

2015. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

-L

A telefon kiegészítette.

2015. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Hű nálunk is minden vasárnap húsleves van, ez mindig így, sosem változik, nálunk is anutám főzi.

Csak azt eszem meg, semmilyen más levest nem eszek egész héten.

2015. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Tudod én is úgy állok hozzá hogy a párom az első, de azt vettem észre hogy ha nem nézek rá más nőre és nem beszélgetek más nőkkel a párom szemében unalmassá válok.
2015. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tényleg.

De a belső is szépít! Akár szerelem nélkül is.

Pl ismerek egy csajt az egyetemről. Először csak látásból ismertem, nem is beszéltünk, és akkor még nem igazán mozgatta meg a fantáziám. Egészen addig, amíg nem beszéltünk és meg nem ismertük egymást. Utána meg meztelenül jelent meg álmomban. Azóta mióta úgymond barátok lettünk nagyon szépnek, érdekes arcúnak találom őt.


De persze más nő is lehet szép a szemünkben, csak az inkább már objektív szépség.

2015. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha valaki igazán szép nekem, akkor mindig őrá gondolok.


Lehetnek szebb, jobb, stb. nők. Mivel már hozzászoktam, hogy úgy kell össze szenvedni egy nőért, csak megrázom magam "úgyse sikerült volna ezzel sem, biztos van egy rakat udvarlója!"

2015. dec. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
van egy lány,(osztályársam volt 4évig) nekem nem tetszett, meg nem is nagyon beszélgettünk. aztán jött a szagozó, és az utána lévő buli, szerenád, banket.ott beszélgettünk sokat. olyan aranyso, okos, tiszta gondolkodású, hibátlan belülről. meg valahogy mostmár kívülről is gyönyörű lett.
2015. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"és ezt a leves is tudja"


Milyen intelligens ez a leves. :D

Szeretem a hasonlatokat és értem, mit akartál a leírtakkal kifejezni, de ezen a ponton felröhögtem. :D

2016. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!