Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak tényleg azt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azt a nőt látják a legszebbnek, akit szeretnek? Mit jelent számukra pontosan a többi nő?

Figyelt kérdés
Leginkább férfiak válaszára vagyok kíváncsi. :) Hogyan tekintetek a körülöttetek lévő nőkre? Milyen "kategóriák" vannak, és hogyan éreztek irántuk. Jó, lehet, hogy nem szoktatok kategóriákat csinálni, de azt tudom, hogy sokféleképpen tekintetek a nőkre, attól függően, hogy ki az, milyen belül, kívül, mennyire elérhető, mennyire illenétek össze... De azért így jobban kifejtve érdekelne, örülnék, ha valaki(k) tudnának mondani valamit erre. :)
2015. dec. 13. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na akkor már megérte, szereztem egy jó pillanatot :)
2016. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 ha a mosópor lehet intelligens, akkor a leves miért ne?
2016. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat én nő vagyok, de az a helyzet hogy hülye a kérdés, mert amikor egy nő és egy pasi együtt vannak, akkor minden eltörpül, ahhoz képest, hogy hogyan kell viselkedni, a bartánők, a hajviselet és a többi, mert hát vannak a kis együtt rezgő valamik, amitőla kapcsolat működik, ha a nőnek meg kell védenie az összes nőt, miközben a hapsi állandóan leckézteti a jellemét, meg a külsejét, meg stb, akkor sajnos feszett fejsze nyele, eltűnnek a valódi féltési játszmák, amik természetesek, a nőnek fel kell hívnia hatszor a szebb munkatársnőjét, nehogy hülyének higgyék, meg az a nyukának, meg az apukáját, a pasi meg nyugodtan fürödhet a hülye nők megfelelési kényszerében, és a végén az győz, aki merte vállani magát, mert önző maradni, miközben a hapsi azt akarta, hogy a csaj lejöjjön a hatalmas létráról, ahonnan a pasi óbégat, és az a létra mindig akkora, hogy fel se lehet rá mászni négykézláb, szóval szerintem béna és hülye játszmák, attól függ, hogy a csaj meddig bírja, hogy ő tűnjön a végén a legokosabbnak, legszebbnek, levidámabbnak, legigazságosabbnak, férfiúja válogatja mit vár el egy nőtől
2016. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 na ezért kérdezte a férfiakat. :)
2016. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem a nők ebben sokkal többet tudnak mondani ebben a témában, a férfiak azok csak az első benyomásról tudnak beszámolni egy nővel kapcsolatban, és ráadásul ott van egy bökkenő, ha elhagyták őket, akkor az a nőtípus soha az életben nem áll meg a lábán, én tudom, azt a nőtípust el kell hagyni mindnekinek örökre, tisztelet a kivételnek, van mikor az a nő még egy npi barátjától is elbúcsúzhat direkt, vagy nem tudom, nem tudok magamból kiindulni soha
2016. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennek a válasznak még kevesebb értelme van mint az előzőnek. Ilyenkor jövök rá az iskolai irodalomórák szükségességére.
2016. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!