Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bolondul értem a pasi, mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondul értem a pasi, mindenkinek rólam beszél, akkor velem miért nem képes beszélni elmondani, , hogy mit érez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert fél, szégyellős. Nyiss felé te.
2015. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
34évesen félős?
2015. dec. 15. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a kor számit.

Ha nőkről meg érzelmekről van szó akkor a pasiból kisfiú lesz.Ezt jegyezd meg.;)

Szóval kezdeményezz te.

2015. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nem irtad, hany eves. Igy egy kicsit mas, de nem mindenki egyforma, lehet félős, ki tudja. Ha neked is tetszik, próbálj meg visszafogottan jelezni neki, ha jo no vagy, akkor eppen hiheti azt, hogy nincs esélye.
2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. 3 valaszolonal a pont :)
2015. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ill negyediknel
2015. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es Igen,de ő neki kell kezdeményeznie,ha komolyan gondolja,nem nekem.
2015. dec. 16. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!