Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? Persze tudom hogy mindenkinek más, de úgy nagy átlagban?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Körül-belül sem tudom Neked megmondani. Mindig más. De ha csatolsz ide ki egy képet, akkor megmondjuk a véleményünket. Oksamoksa?
2014. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha test alkatra normális, ha hosszú dús haja van nagy szemei lehetőleg sötét színű a haj és a szem egyaránt, ápolt, tiszta, tanult, kedves, hűséges, kicsit zsivány:) röviden tömören
2014. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es viselkedésre?
2014. okt. 16. 21:23
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Szeretem, ha egy nő okos; előny a barna haj + barna szem; nálam legyen alacsonyabb (<180); nem hátrány, ha játszik valami hangszeren; de nagyrészt az arc a döntő.

Meg azért stílusra egyezzünk valamennyire, mert hülyeség, ha semmi közünk nincs egymáshoz.

2014. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Legyen haja, lásson, tudjon írni olvasni számolni, legyen puncija, legyenek mellei, legyen segge, legyenek fogai, mindenevő legyen, szeresse a Kürtöskalácsot!
2014. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Külsőre: Hát ha szép szőkés barna haja nem árt de a fekte hajuakat is nagyon csipzáom legyen két szép kék szem szép ajkak a agyon a kinézetére

Belsőre:Legyen szép xd :D na komolyan nem akarom hogy nagyon okos legyen de azért ne áljon sült krumpli szinten legyen kedves vicces ne legyen egy kicsit érzékeny de ne nagyon :D

2014. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Denis, miért pont a Kürtöskalácsot? :)

Amúgy én is szeretem.

2014. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És itt akarod kideríteni a nagyátlagot?Kérlek mesélj még.
2014. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4. Írj privibe én ilyen vagyok
2014. okt. 16. 21:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen anorexiás, se kövér, tehát legyen vékony, de ne csont és bőr. A hajszíne mindegy de legyen hosszú haja. Ne legyen full lapos, legyen arányos mindenhol. Láthatóan nincsenek teljesíthetetlen elvárásaim a külső tekintetében, de mindez semmit sem ér, ha a leányzó egy beképzelt bunkó, ráadásul még annyi esze sincs, mint egy zománcos lavórnak.
2014. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!