Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, ha valakit csak a külseje miatt szeretünk?

Figyelt kérdés

Ha a személyisége visszataszító, és ráadásul ki is használta az embert...nem ökörség csak azért k*vára szerelmesnek lenni mert az illető csinos, szép arcú stb...?

Milyen kapcsolat lenne egy ilyenből? Ha az a bizonyos csinos lány nem viszonozza a másik érzéseit



2015. dec. 18. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Sivár.
2015. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem hogy lehet szerelmesnek lenni csak az ember külsejébe....ilyen nincs! Az nem szerelem! Hanem vágy, vonzalom...az meg nem egyenlő a szerelemmel.

Egyébként semmi értelme nincs. Gyönyörködök benne, mint egy faliképben...de amúgy meg rühellem ha megszólal? Pff. Ez egy fa.szság.

2015. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudom milyen ez egy rossz érzés nagyon a viszonzatlanság
2015. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A viszonzatlanság valóban rossz érzés, de nem értem akkor mit vár az ember. Nézik majd egymást egész nap, vagy milyen kapcsolatot akar? Még ha viszonozzák is az érzéseit, meg akarja majd változtatni a csajt. Ez ténleg egy f*a**ság
2015. dec. 19. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyre többször érzem azt, hogy teljesen felesleges volt különválasztani a tini és a felnőtt párkapcsolatok kategóriákat.

"Mi értelme van annak, ha valakit csak a külseje miatt szeretünk?"

Rövidítsd meg egy kicsit a kérdést:

Mi értelme van annak, ha valakit szeretünk?

Egyiknek sincs értelme. Egyszerűen szeretünk, mert Evolúció bácsi így látta biztosítva a faj fennmaradását, az utódok biztonságát.

2015. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a szerelemben nem sok értelem van. az tisztán az érzelmekről szól. hogy ki miért és hogyan esik szerelembe, az meg egy külön történet.


én egyetértek veled abban, hogy pusztán a külsőbe nincs értelme szerelembe esni, mert ha nincs összhang a belső tulajdonságokkal is, akkor az a kapcsoalt nem fog sokáig működni. de a szerelem ettől még mindig nem racionális, hanem érzelmes. abba szerelmes, amibe neki tetszik és ez nem nagyon irányítható. mindenkinek másra van szüksége és van aki kevesebbel is beéri, míg mások többre vágynak. ha az igények találkoznak, akkor esélyesebb a tartós működésre egy kapcsolat. ha eltérnek az igények, akkor az több konfliktushoz vezethet és hamarabb véget vethet a kapcsolatanak.


ismerkedj meg a Maslow-piramissal, sok mindent megmagyaráz: [link]

2015. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!