Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van aggódni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van aggódni valaki miatt, akit nem szeretünk?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, aki lefeküdt egy lánnyal, de a lány beleszeretett reménytelenül és ezt tudomására adta a pasinak, aki nem tudja viszonozni a lány érzéseit, de a pasi állítása szerint nagyon jó az ágyban a lány, de ennek ellenére sem akar többet a lánytól.

De a pasi nagyon aggódik a lányért, állítása szerint

Mi értelme van aggódni valaki miatt, akit nem szeretünk?


2014. aug. 20. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamuaggódás,nagy szinészek vagyunk
2014. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lelkifurija van a fazonnak, ezért mondja ezt neked. Ha aggódna érted le sem feküdt volna veled. Ne dőlj be az ilyen szövegnek, és legközelebb figyelj oda kinek mit mondasz.
2014. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én aggódtam már olyan lányért, akit nem szerettem eléggé egy kapcsolathoz... Az, hogy nem akarok tőle semmi többet, egyáltalán nem jelenti, hogy nem kedves lány számomra, vagy hogy ne tartanám emberi lénynek.


Még egy ismeretlen szenvedését sem szeretem nézni, afelé is képes vagyok aggódni és teszek azért, hogy jobb legyen neki. Nem, ez nem kamuaggódás.

2014. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemét volt a fazon és ezt tudja is. Egy percig ne sajnáld, ha jó pasi lett volna, akkor nem döntött volna meg, főleg úgy, hogy érzelmileg nulla feléd.Harmadosztályú szinész csak.
2014. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!