Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érezhetem még azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem még azt, hogy a "nagy szerelmem" vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

Pont szakítás után vagyok, ez már azóta a második, és gyakorlatilag nem ez, hanem a másfél éve egyébként kapcsolatnak sem nevezhető állapot felbomlása zavar.


Illetve elgondolkozok, és azon kapom magam, hogy "érzem" hogy vissza fog jönni... (nem látok más utat a jövőre nézve, miközben racionálisan gondolkodva semmi okom nem lenne még tudat alatt sem reménykedni)


Kezdek kissé tartani attól, hogy komolyabb gondok vannak velem.


2015. dec. 21. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mar a masodik? Meg egy ketto es beirhatod magad a rbancok konyvebe.
2015. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés tehát?
2015. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat sz@r, csak a megszokás miatt érzed amit érzel. Lapozz..
2015. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tom, 28 éves férfiként nem annyira érzem magam rbancnak. Dehát ma már nem lehet tudni...


Tehát a kérdés pedig ott van, csupán el köll olvasni!


Az elmúlt két kapcsolatot pontosan lapozási kísérletként indítottam. Az egyik csaj jobb volt mint a másik, de kb annyira érdekelt a sorsuk, mint egy zsák krumplié.

2015. dec. 21. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj és beszéld meg a nagy szerelmeddel ezt a szakítást, mert nem végeztetek jó munkát. Ha vele nem megy, akkor keress szakembert és törődj bele, hogy rosszul érzed. Ha vissza akart volna menni hozzád, már megtette volna.

Mindegy hogy nő vagy férfi, nem lehet senkit lapozásnak használni. Ők is érző emberek.

2015. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!