Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem elhagyott, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem elhagyott, szerintetek mennyi esély van hogy visszafogad?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm fél év után azzal az ürüggyel, hogy: már nem szeret. Pontosabban szeret még, csak már nem úgy.

Az hosszú és bonyodalmas lenne az egész történetet leírni ahogy mi összejöttünk, rövidebben: már jártam azelőtt egy lánnyal mielőtt vele összejöttem, az alatt ismertem meg.

Tudni kell nem voltam szerencsés a lányokkal, nem tudtam hogyan fogjak hozzájuk, hogyan udvaroljak. Aztán egyszer csak egyszerre két lány között vacilláltam. Akivel akkor együtt voltam, főleg ő akarta a kapcsolatot, én örültem van barátnőm, de igazából nem éreztem jól magam vele, úgy éreztem nem kezel engem férfiként és hogy mindent még engem is ő akar irányítani. Bár voltak jó pillanataink is de én mégse éreztem teljesnek magam. Aztán itt volt ez a másik lány, a későbbi szerelmem, aki olyan közvetlen, kedves, tiszta, szemben azzal akivel voltam és aki inkább sznob, hideg, lekezelő. Mióta csak találkoztam ő vele, bennem volt a kétség, lehet inkább ő az igazi? Mindketten éreztük és tudtuk. De nem mertem lépni, ott hagyni a biztosat, sajnálatból sem, ami miatt ő meg is volt rám orrolva, jött nekem a ló és a szamár példájával.

Sok szenvedés és tépelődés után, félvén hogy elveszítem őt, megtettem a lépést: elhagytam azt akivel voltam, csakhogy vele lehessek. Sose törlöm ki az emlékeimből a pillanatot, amikor egymást szorosan átöleltük, azt éreztem, végre egymási lehetünk.

Fél év felejthetetlen pillanatot töltöttünk együtt.

Aztán hirtelen jött a hideg zuhany: már nem szeret. Illetve szeret, csak már nem úgy.

Azóta eltelt három hét, szoktunk levelezni egymással neten, van úgy hogy telefonon beszélünk. Én még mindig szeretem, és vissza akarom kapni, de nem tudom mit tegyek. Azt se értem, ha nem szeret, miért ír nekem? Van úgy hogy egy vagy két napig nem válaszol aztán hirtelen rám ír mi van velem? De olyan kiszámíthatatlan, egyszer olyan undok velem mikor én ráírok, máskor ugyanolyan kedves mint régen.

Közben egyik nap olvastam, egy fórumon a legjobb barátnőjével irkáltak egymásnak, azt írta a barátnőjének, hogy egy vadonatúj motoros pasija van. Nem értem miért ír neki ilyeneket, mikor is mikor együtt voltunk, a barátnője előtt a kezét se foghattam meg, mondván neki még nem volt barátja és féltékeny lenne.

De szerintem nincs senkije, különben mondta volna nekem.

Szerintetek van rá esély, hogy meggondolja magát, hogy visszafogad?


25/F és 24/L



2015. nov. 15. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdésnek meg kellene próbálni férfiként viselkedni és máris több eséllyel indulnál.
2015. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Mit csináltam vagy csinálok rosszul?
2015. nov. 15. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nagyon rossz úton haladsz.Loholsz utána,miközben ő meg le sem szar téged.Úgy játszik veled,ahogy akar.Talpra kéne állnod,és ha van benned büszkeség,megmutatni neki a viselkedéseddel,hogy igenis nélküle is van élet.Magyarul ideje továbblépni,mert ez a nő totál bohócot csinál belőled.Gyakorlatilag meg sem érdemli,hogy ennyire szeresd.Mondjuk ő azt meg is mondta neked,hogy az érzéseid nem kölcsönösek,ezt el kéne fogadnod.

2015. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
" 19:42"-es kommentelő kifejtette a nekem szánt kérdésre a választ. Annyival egészíteném ki, hogy nem azzal az ürüggyel, hagyott el, hogy már nem szeret. Ezt tényként közölte, ami a kapcsolat végét jelenti.
2015. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van. :-( És én legbelül valahol tudom ezeket......

Csak valahogy....Az a kicsike remény mégis bennem volt, hátha rájön mégis szeret és visszajön hozzám. Igazából azt nem tudom elhinni, hogy vége, hogy tényleg nem szeret. Hisz ő annyira szeretett, tudom....Mikor még együtt voltam az előző barátnőmmel, emlékszem, mennyire szomorúan nézett minket, és én is őt....És mennyire nagy volt bennem a kétség, hogy lehet valójában ezzel a lánnyal kéne lennem.


Azt mondjátok meg, ha szerintetek csak játszik velem, miért csinálja ezt velem? Miért ilyen? Ő nem ilyen volt amikor megismertem. Olyan egy kedves, aranyos, tisztalelkű lány volt, aki nem tartotta szépnek magát akkor sem, amikor mondtam neki hogy de az.

2015. nov. 15. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az volt,mert te ilyennek láttad.Viszont már akkor sem érdekled.Gerincesebb dolog volna tőle ezt így egyenesen megmondani neked,de nem teszi.Jobb is,ha elfelejted,mert ebből látszik,hogy nem egyenes ember.Amúgy szerintem tuti képbe jött más pasi.Nem is érdemes futnod utána.
2015. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Visszaszerezhető, csak a kérdés az, hogy ha nem változol meg, akko mi értelme lenne. Azt mondta, hogy már nem szeret, szakítottatok, az azt jelenti, hogy másba az.
2015. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!